מטבח כפרי

בעידן המהיר והתזזיתי של היום, מי מאיתנו לא מעוניין לחזור הביתה ולחוש קירבה, חום, אינטימיות? העיצוב המיוחד  של מטבחים כפריים מייצר עבורכם בדיוק את התחושה הזו לה אתם כמהים.

ארוחת בוקר או כוס קפה לפני העבודה באווירה אינטימית ונעימה.

ארוחת ערב בחיק המשפחה באווירה קרובה ורגועה.

מטבחים כפריים מציירים עבורכם אווירה חמימה זו, ומה יותר נעים מאשר להתחיל את היום ולסיים אותו עם תחושות אלו?

מטבחים אלו בנויים על טהרת העץ המלא. עץ, כחומר גלם, הוא לכשעצמו מייצר תחושת חמימות  ואווירה ביתית ונעימה. כאשר אנחנו נוסעים לנפוש  בצימר, אנחנו מעוניינים בדיוק באווירה רגועה זה. אז למה שלא תיהנו ממנה על בסיס יומיומי?

מטבחים כפריים מעוצבים באופן כזה שמאפשר לכם ליהנות הן מהמראה הישן והעתיק שאתם כה אוהבים, והן מהנוחות והשכלול המודרני. בניגוד למטבחים הישנים והעתיקים שאנו יכולים לראות בסדרות דרמה תקופתיות, מטבחים כפריים של היום אינם כרוכים במאמץ מיותר מצידכם לא בענייני הבישול ולא בענייני הניקיון שלו. זו הסיבה כי מטבחים המעוצבים בסגנון כפרי משדרים יוקרה, איכות ומעמד ולא ההפך.

מטבחים כפריים בסגנון פרובאנס:

סגנון עיצובי זה מבוסס על טהרת העיצוב הגס בעץ, חיתוך לא בהכרח סימטרי,  שילוב ריהוט כבד וחפצים מאסיביים- למשל שולחן וכסאות גדולים וכבדים, קערות וקדרות מאסיביות ועוד.  העץ הוא לרוב בעל גוון כהה ומשולב עם ברזל או נחושת. מטבחים אלה מתאימים יותר לחדרי מטבח גדולים. חדרים קטנים פוגמים בייחוד שלהם ובמקום לייצר אווירה כפרית של פעם הם עלולים לייצר תחושה של עומס.

מטבחים כפריים בסגנון טוסקנה:

מתאימים לכל גדלי המטבחים. מעוצבים על טהרת העץ המלא, בגוון בהיר יותר וקווים עדינים יותר. סגנון טוסקנה משלב בעיצובו צבעים חמים. כל למשל, ריהוט העץ הבהיר למדיי ישולב היטב עם קיר בצבע אדמה.

ללא כל קשר לסגנון המועדף עליכם, חשוב לא פחות להתאים לו את התאורה הנכונה. לתאורה יש מרכיב חשוב בעיצוב הכוללני, וכל סגנון עיצובי מחייב את התאורה שתעלה בקנה אחד עם האווירה אותה אנו מעוניינים להשיג.