בניית אתרי וורדפרס לעסקים

  • מחבר:
  • פורסם:אפריל 21, 2021
  • קטגוריה:כללי

אתר מבוסס וורדפרס הוא הדבר הכי פופולרי בעולם. קיימים יתרונות רבים בתהליך בניית אתרים מבוססי וורדפרס במיוחד לבעלי עסקים קטנים כגדולים במאמר זה אדבר אתכם על היתרונות שהופכים את מערכת וורדפרס לפופולארית במיוחד, האם ישנן הגבלות מסוימות ולמה כדאי גם לכם לבחור באתר מבוסס וורדפרס לעסק שלכם.

בניית אתרים לעסקים
שנים ארוכות שאנו בונים אתרים לעסקים עם קוד Html או PHP וכך בעצם מבטיחים כי האתר יהיה קפוא בזמן. ללא מנהל אתרים מיומן כל שינוי באתר של העסק עלה ביותר ולקח הרבה זמן. תארו לעצמכם שהחלפתם טלפון או שיניתם כתובת ואתם רוצים לשנות זאת באתר. תהליך שכזה באתר רגיל היה דורש הוצאה של כסף על זמנו היקר של מנהל אתרים.

מצד שני קיימים ממשקים ברשת עם ממשקי ניהול בהם אתם יכולים לבנות אתר אונליין… אבל! וזה אבל גדול, האתר לא ממש שלכם. אם תרצו לעבור שרת אתם לא יכולים. אתם מבינים האתר למעשה נבנה וקיים אך ורק באתר בו אתם משלמים אחסון והוא לא קיים בצורת קוד נקי. חברות אלו מרוויחות על האחסון החודשי או כפי שקוראים לזה “דמי מנוי”… והמחיר בשמיים..

בניית אתר מבוסס וורדפרס הוא הפתרון האולטימטיבי. הוא שלכם ורק שלכם, ניתן להעביר אותו ואתם משלמים פעם אחת על בניית האתר, סכום שממילא הייתם משלמים על בניית אתר חדש והכי חשוב סכום חד פעמי וגמרנו. אתר וורדפרס תוכלו לאחסן במקום זול כיוון שהוא לא דורש שטח אחסון גדול וכך ליהנות מכל העולמות. גם אתר חכם עם מערכת ניהול תוכן אשר מאפשרת לכם לשנות ולעדכן דברים כאוות נפשכם ובלי ידע טכני מורכב ומצד שני אתר שהוא כולו שלכם ולרוב תקבלו אותו על דיסק בסוף תהליך הבנייה.

אתר מבוסס וורדפרס – יתרונות
ראשית וכפי שציינתי כבר מספר פעמים אתר מבוסס וורדפרס מגיע עם מערכת ניהול תוכן בה תוכלו לערוך טקסט, להוסיף תמונות, להוסיף וידאו כלומר סרטונים מיוטיוב או להעלות סרטונים משלכם אל האתר ואפילו להוסיף סאונד וסרטונים .

שנית, אתר מבוסס וורדפרס מגיע עם תפריט צדדי (קיים רק במקרים בהם העיצוב מתיר זאת) גמיש בו אתם יכולים להוסיף או להוריד אלמנטים כאוות נפשם. לקבוע את הסדר שלהם ואיזה אלמנטים לכלול. הנפוצים שבהם הם טופס צור קשר מהיר, ענן תגיות (מילות מפתח), כפתורי רשתות חברתיות, רשימת קטגוריות, רשימת מאמרים חדשים באתר שלכם ועוד.

בנוסף, בניית אתר מבוסס וורדפרס אומר שאתם יכולים לשלוט בכמות הטפסים ובעזרת הדרכה נכונה אפילו תוכלו לשנות טפסי צור קשר / קבל הצעת מחיר ולהתאים אותם לאורך השנים לצרכיכם אם ישתנו.

עוד משהו חשוב הוא ביצוע קידום בגוגל. אתרי וורפרס מאוד ידידותיים לגוגל וכל מקדם אתרים יגיד לכם שהכי קל לקדם איתם. חלק ממקדמי האתרים לא ירצו בכלל לקדם אתר בפלטפורמות אחרות.

עוד עובדה חשובה היא שאתר מבוסס וורדפרס ידידותי מאוד מבחינת מנועי חיפוש ונחשב נכון מבחינת קידום אתרים ולכן משתלם מאוד לעסקים אשר מעוניינים להרוויח לקוחות חדשים דרך האינטרנט וחשוב לזכור שהאינטרנט הוא איפה שרובנו מחפשים כיום בעלי מקצוע ולכן כל יתרון הוא חשוב ביותר.

 

קיימים עוד שלל יתרונות ולמעשה רבים מכדי שאכתוב עליהם כאן אבל התבוננות באתרי וורדפרס לדוגמא אשר נבנו לעסקים מלמדת כי לצד אתר חכם מאוד ונוח מאוד לתפעול ובעזרת בונה אתרים מוכשר אתם מרוויחים אתר אלגנטי בעיצוב מודרני.

מקווה שהצלחתי להראות לכם את הסיבות לבנות אתר מבוסס וורדפרס לעסק שלכם ואני מקווה שמצאתם מאמר זה מעניין (אם אהבתם אתם מוזמנים לדרג / להגיב)

בהצלחה, בונה אתרים מומחה.