קישוטים לציפורניים

מלבד ציפורניים מסודרות ולק שמרוח עליהן בקפידה, קישוטי ציפורניים תורמים מאוד גם הם למראה כפות ידיים מטופחות ויפות.
קישוטים לציפורניים הפכו לאומנות לכל דבר ועניין. לא כל אחת תצליח לצייר על הציפורן, תחילה מכיוון שזהו מקום בעל שטח קטן ולכן צריך להתאים את גודל הציור לציפורן. שנית, יש לדעת לצייר, לאלתר, להיות בעלי חוש יצירתי וציורי ובעיקר לדעת ‘לקרוא’ את הלקוחות ולנסות לקלוע לטעמה של הלקוחה. קישוטים לציפורניים מעניקים מראה מיוחד ואופנתי לציפורן, מושכים תשומת לב ומחמאות.

קישוטים לציפורניים – כל הסגנונות

אין זה משנה אם הציפורן שלך טבעית או מלאכותית, קישוטים לציפורניים מתאימים לכל סוגי הציפורניים. למעשה ישנם כמה סוגים של קישוטי ציפורניים: האחד הוא קישוט שהוא מדבקה והשני הוא קישור שמציירים. את הקישוט שהוא מדבקה מדביקים על גבי הציפורן, אפשר להדביק על חלק מהציפורניים ואפשר על כולן, לפי בחירתה של הלקוחה. קישוטי ציפורניים מצוירים הם למעשה ציורים אמיתיים שמציירים באמצעות לק ומכחול עדין ודק.
סוג נוסף של קישוטים לציפורניים נעשה באמצעות אבנים קטנטנות שמהן יוצרים צורות ולאחר מכן מדביקים על הציפורן.
אפשרויות נוספות של קישוטי ציפורניים הם על ידי אבקות צבעוניות, חרוזים ויש אפילו שמחוררות את הציפורן בחור קטן ועדין ועליו עונדות חישוק או עגיל.
מלבד סגנונות קישוטי ציפורניים, יש להתייחס גם למבנה ולצורת הציפורן. קישוטי ציפורניים שיתאימו לציפורן ארוכה לא יתאימו לקצרה וכמו כן קישוטים לציפורניים שיתאימו לציפורן עגולה לא יתאימו למרובעת.

קישוטי ציפורניים מיוחדים  על פי התאמה אישית

ציפורניים, כמו בגדים, תסרוקות ואיפור, גם הן עניין של מצב רוח. אפשר להתאים את קישוטי הציפורניים ללבוש לאירוע מסוים, לצבעי הבגדים ואפילו ככה סתם לפי החשק. אם אתן טיפוס שאוהב סגנון זועק ומורגש, תוכלו להבליט זאת גם בקישוטי ציפורניים, בצבעים חמים, בולטים ובעלי נוכחות. ומנגד, אם אתן אוהבות דווקא את הסגנון הסולידי והרגוע יותר, תוכלו להסתפק בציור עדין, כזה שבקושי רואים ושלא מתבלט יותר מידי.