קייטרינג בשרי או חלבי

חברת קייטרינג הינה החברה שאחראית על האוכל באירוע שלכם, בין אם זה חתונה, בר מצווה, בריתה ובין אם זה אירוע אחר. כאשר אנחנו צריכים להחליט אם לבחור קייטרינג בשרי או חלבי, צריכים לקחת בחשבון מהו סוג האירוע, שעת האירוע והאוכלוסייה שתגיע לאירוע.

קייטרינג חלבי יתאים יותר לשעות הבוקר והצהריים כיוון שמדובר בארוחה קלילה יחסית, לעומת קייטרינג בשרי שיתאים יותר לאחר הצהרים והערב כיוון שמדובר במנות עיקריות משביעות ומספקות במיוחד.אם קהל המוזמנים הינו צעיר ברובו, ייתכן ותפריט קייטרינג חלבי יאפשר מגוון מנות רחב ויצירתי יותר, בעוד מוזמנים מבוגרים מעדיפים לרוב תפריט קייטרינג בשרי קלאסי, המשלב מנת עוף ומנת בקר.

קיימות חברות בישראל שמתמחות בקייטרינג חלבי וגם קייטרינג בשרי, כדאי להעדיף חברה שמתמקצעת בתחום אחד, למרות שקיימות לא מעט חברות קייטרינג שמתמחות בכל הסוגים וגם זה בסדר. כדאי ללכת לטעימות שלהם או להגיע שבו הם מכינים מאכלים ולטעות מהמאכלים שלהם, קייטרינג בכל אירוע הוא ההוצאה המשמעותית ביותר שיש אך גם השווה ביותר, אנשים לא יזכרו את החליפה של החתן או האיפור של הכלה אלא יזכרו את האוכל.

לכן כדאי להשקיע באוכל ולא משנה איזה קייטרינג בוחרים, חלבי או בשרי  מה שהכי חשוב זה איכות האוכל שמכינים. רוב האנשים כמובן מעדיפים את הקייטרינג הבשרי, קייטרינג בשרי בעדות מסוימות הוא חובה, ומעיד על האמצעים של הורי הכלה והחתן, וזה עניין של כבוד, ולא יעלה על הדעת להגיש קייטרינג חלבי.

יש המון מה להציע לחברת קייטרינג חלבי. יש דגים, פסטות, קישים, גבינות, סלטים, מגשי פירות ועוד המון דברים.  מה שחשוב זה לבחור קייטרינג ברמה גבוהה, שמשקיע במוצרים איכותיים, וכמובן גם בעיצוב שלהן. כשבוחרים קייטרינג חלבי יש לכולם מה לאכול, גם לאוכלי הבשר, וגם לצמחוניים. ההבדל המשמעותי בין קייטרינג בשרי ובין קייטרינג חלבי מתבטא בדרך כלל בקינוחים של החתונה. קייטרינג בשרי יספק קינוחים טעימים למדי אך כולם בחזקת ”כשר פרווה” ויש כאלה שלא ממש אוהבים קינוחים פרווה, הם רוצים את הטעם האמיתי של הגלידות ושל סופלה השוקולד.