כל מה שרצית לדעת על איפור קבוע

איפור קבוע היא טכניקה של החדרת פיגמנט מתחת לעור. בעזרת טכניקה זו ניתן לצייר איפור המתאים לתווי הפנים. השם איפור קבוע יכול הטעות כיוון שהאיפור נשאר לשלוש שנים בערך ולעיתים יש לחזור על האיפור כל שנה. איפור קבוע מתאים לכל גיל, גם לנשים צעירות וגם לנשים מבוגרות יותר. איפור קבוע נשאר על פנייך, מדגיש את תווי פנייך, ואינו מצריך ממך להתאמץ ולהתאפר כל בוקר. תוכלי לקום מאופרת או מאופרת חלקית. בקליניקה של אתי וולף תוכלי לקבל ייעוץ על איפור קבוע המתאים לך ולקבל טיפול מקצועי על ידי אתי וולף אשר התמחתה באיפור קבוע בארץ ובחו”ל. האיפור נעשה ללא כאב, ללא דימום וללא נפיחות. ניתן לראות בקליניקה מאות תמונות של לפני ואחרי והרבה מכתבי תודות מלקוחות מרוצות.

איפור קבוע בגבות
הסיבה העיקרית שלשמה כדאי לעשות איפור קבוע בגבות הוא היעדר של שיער בגבות, דלדול של שיער או, בעיקר אצל נשים בהירות, שיער בהיר שכמעט אינו נראה. מכיוון שהגבות הן המסגרת של העין והן אלה שקובעות את הבעת הפנים כדאי לדאוג למלא אותן כדי שיבליטו בצורה הנכונה והטבעית את העיניים. הגבות צריכות להתאים למבנה הפנים ולא להיעשות לפי צו האופנה העכשווי. האופנה משתנה, איפור קבוע נשאר למספר שנים. איפור קבוע בגבות לנשים אשר סובלות מצניחת עפעפיים יכול לגרום למראה פתוח ויפה יותר של העין וטשטוש הצניחה.

איפור קבוע של איילינר בעיניים
בין הריסים או מעל קו הריסים ניתן לבצע קו אשר תוחם ומבליט את מסגרת העין. האיפור נעשה בצורה עדינה ולא כואבת בכלל. ללא נפיחות וללא אדמומיות. הקו עדין ויפה ונעשה בצורה מקצועית וחלקה. יש שתי שיטות לצייר קו איילינר מעל הריסים. שיטה אחת היא לצייר בתוך קו הריסים. שיטה זו היא עדינה וטבעית יותר. השיטה השנייה היא לצייר קו קצת יותר עבה מעל הריסים. בשיטה זו עדיין נשאר המראה הטבעי אך האיפור יותר בולט. במידה אינך רוצה להיראות מאופרת בקשתי מאתי שתצייר לך בשיטה הראשונה. כמו כן ניתן לעשות קו בחלק הפנימי התחתון של העין. קו זה נותן מראה מאופר תמיד.

איפור קבוע של השפתיים
שפתיים חיוורות אשר איבדו את הצבע החזק שלהן יכולות לקבל בחזרה את החיוניות שלהן בעזרת איפור קבוע תוחם או ממלא. יש שתי שיטות לצביעת שפתיים באיפור קבוע. השיטה הראשונה תוחמת את השפתיים במסגרת (קונטור) ומדגישה את השפתיים אשר נעלמו עם הזמן. שיטה שנייה היא צבע טבעי אשר ממלא את כל השפתיים. בשתי השיטות את יכולה להמשיך להשתמש בשפתונים האהובים עלייך. צבע האיפור לא משנה את צבע השפתון. אך כאשר תשימי גלוס על השפתיים הן יראו מרשימות יותר ומלאות יותר.