ייעוץ זוגי – בילוי משותף

מתי בפעם האחרונה הלכת לסרט או צפיתם יחד להצגה? מתי אכלתם ארוחה זוגית באיזו מסעדה ששניכם אוהבים? מתי יצאתם לחופשה רומנטית בבית מלון או בצימר בצפון? מתי סתם ישבתם בבית רק שנכם וביליתם יחדיו ערב רומנטי ואינטימי? מתי הסתכלתם אחד לשניה בעיניים והתחבקת באופן ספונטני חיבוק מלא אהבה? במידה ואתם לא זוכרים את התשובות לשאלות הללו, או שאתם כן זוכרים וחלף כבר זמן רב מאז שעשיתם את זה. אל תתפלאו למה הזוגיות שלכם נמצאת בכיוון ירידה ולמה אתם כבר כמעט לא מצליחים להביא את עצמכם למצב של אינטימיות. נסו פשוט לפתור את זה, פנו לקבלת ייעוץ זוגי מאיש מקצוע שייתן לכם כלים ועצות איך למצוא את הזמן לבילוי משותף ואיך להחזיר את הרומנטיקה לחייכם.

ייעוץ זוגי – הזוגיות שלכם חייבת את האינטימיות
באמצעות ייעוץ זוגי תוכלו לטוות את הדרך חזרה לבילוי משותף ואינטימי שאולי כבר שכחתם איך זה מרגיש. זוג שלא מבלה זה בחברת זו מדי פעם וצובר יחדיו חוויות והתרגשויות או אפילו סתם נהנה זה מחברת זו יכול לגרום לאינטימיות והרומנטיקה בחיים הזוגיים להתפוגג לחלוטין מה שיכול להוביל למשבר ולפירוק הקשר הזוגי. באמצעות ייעוץ זוגי תוכלו לקבל עצות מה לעשות, איך לפנות זמן לבילוי משותף, אפילו אם אתם ממש עסוקים והילדים שלכם עוד ממש קטנים (זה לא חייב להיות כל יום וגם לא כל שבוע). הזוגיות שלכם צריכה את האינטימיות בשביל להמשיך ולהתקיים ולא ככה סתם מכוח האינרציה אלא שתהיה איזו תשוקה שתדליק אותה.

ייעוץ זוגי – מספיק להירדם מול הערוץ

גם ערב משותף בבית, ארוחה לילית זוגית (אחרי שהילדים הלכו לישון) צפייה משותפת בסרט רומנטי ושיחה אל תוך הלילה על דברים שלא קשורים לבית ולילדים יכולים לעשות את העבודה ולהחזיר את האינטימיות לקשר שלכם. אבל במידה ולבד אתם לא מצליחים למצוא את הזמן או את הכוח לזה ואחרי שהילדים הולכים לישון אתם מעדיפים להירדם מול ערוץ 2 אולי איש מקצוע בתחום של ייעוץ זוגי ידרבן אתכם