טיפול בעור העדין מתחת לעיניים

העור תחת העיניים הוא האזור בעל מרקם העור העדין ביותר על הפנים, משום כך אנו רואים כי זהו האזור הראשון בפנים שמתחיל להתקמט בגילאי הבגרות. חברת פארמה אסתטיקה פיתחה פורמולה ייחודית כדי לטפח ולשמר את אזור העיניים. קרם עיניים מסדרת מטריקוטן של הנקרא – matricutane eye contour gel הוכיח את יעילותו, קרם העיניים הינו עשיר בוויטמינים ותמציות צמחיות טבעיות המזינות את כל שכבות העור, החל מן האפידרמיס העליונה וכן גם את שכבות העור הפנימיות. קרם העיניים מבית היוצר פארמה אסתטיקה מעודדת את בניית תאי העור המחודשים וכך ניתן לראות את השיפור הניכר במראה העור.

תכונה נוספת המצויה בקרם העיניים הבלעדי של חברת פארמה אסתטיקה הוא האלמנט המרגיע, הנוסחה המדוייקת יוצרת אפקט הרגעה של העור בעיקר בזכות תמציות האלו וורה הידועות בתכונותיהן המרגיעות. כמו כן, קרם העיניים בעל מאפיינים אנטי דלקתיים כך שכל סוגי העור, גם אנשים בעלי עור רגיש יוכלו ליהנות מן המוצר.

קרם העיניים של פארמה אסתטיקה זכה לציונים גבוהים בבחינת יעילותו בצמצום קמטוטים תחת העיניים, זאת בעיקר בשל הלחויות שמונעות את היובש הגורם לקמטים. כמו כן הקרם נמצא יעיל בהפחתת כתמים כהים או נפיחויות תחת העיניים. כל מרכיבי קרם העיניים שפיתחה פארמה אסתטיקה תורמים לשיקומו של העור וכמובן, מסייעים לשמירה עליו.

העור תחת העיניים הינו רגיש בעיקר בגלל שהוא דק במיוחד. בנוסף לכך, מראה רענן ומתוח של עור העיניים משווה מראה צעיר לעומתו של עור בעל נפיחות או קמטים. סימני הגיל הראשונים וקמטי ההבעה המופיעים על הפנים מתחילים בדיוק שם. אחת מן הסיבות הברורות לכך היא שעור הפנים והעיניים בפרט הינו העור החשוף ביותר מכל חלקי הגוף והוא הראשון שיכול להיפגם מנזקי השמש ומזג האוויר.

במקרה של עיגולים שחורים מתחת לעיניים כדאי להתייעץ עם רופא אסתטי.