איפור כלות

היום הגדול הגיע וההתרגשות גדולה. אין אירוע כמו חתונה ואין הרגשה הדומה לזו של כלה שעומדת להיכנס מתחת לחופה עם אהוב ליבה, שמתכוננת לחגוג את היום הגדול. חלק מהחוויה החד פעמית הוא המראה הזוהר והמיוחד שיש לכלה ביום חתונתה. איפור כלות נועד להשלים את המראה הזה, או אפילו להיות הבסיס לו. איפור כלות מושלם הוא מרכיב חשוב בהכנה לחתונה.

איך בוחרים איפור כלות? לפי הטעם האישי והתחושה האינדיבידואלית. אין חוקים בתחום הזה מלבד ההרגשה הטובה של הכלה והתחושה שזהו המראה שמתאים עבורה ללילה הגדול. איפור כלות יכול להיות צנוע ועדין, עבור הכלה שמעוניינת במראה טבעי ואפילו כמעט יום יומי. בצד השני של הסקאלה ישנו איפור אקסטרווגנטי שמדגיש את הייחודיות והחד פעמיות של הלילה הדרמטי הזה ומבטא את הרצון של הכלה להדגיש את העובדה שזהו עבורה לילה שונה לחלוטין מכול הלילות.

שווה להשקיע מעט מחשבה לפני שבוחרים בסוג ובסגנון מסוים של איפור כלות. הסגנון גם מביע את האופי שבו הכלה רואה את האירוע החשוב והוא גם מהווה תפאורה לאירוע. סגנון האיפור משפיע, כמובן, על הדרך שבה האורחים בחתונה רואים את הכלה ואת הדרך שבה היא תופיע בתמונות ובמזכרות מהחתונה. איפור כלות אולי איננו חשוב כמו בחירת החתן עצמו אבל יש לו השפעה גדולה על הדרך שבה תזכור הכלה את החתונה שלה.