שובר לפרסום בגוגלVPS לחברות קטנות

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : nati bentov   
רביעי, 16 מאי 2012 12:27
כל המידע על אחסון וירטואלי.


בהנחה וכבר קניתם אתר, שילמתם על עיצוב, העליתם אליו תוכן טוב והשקעתם בו זמן, כסף ומחשבה - מאוד חשוב לדבר על אחסון האתר. כל אתר או פורטל, קטן או מקצועי, מוכרח להיות מאוחסן ע"פ שרתים. שרת זה זהו מעין מחשב על שלא כמו מחשב פרטי שנותן לגבות מס' רב של קבצים בבת אחת.

VPS זה לא דבר כה פשוט, לא כל חברה היא טובה, בגלל זה חשוב מאוד לבדוק מס' פרמטרים -

שרתים - בעולם המחשבים ניתן למצוא הרבה טכנולוגיות שונות, אתרים באינטרנט מתוכננים בתצורה שונה ולא כל שרת יכול לגבות את האתר שברשותכם. צריך לברר אם השרתים של החברה רלוונטיים לאתרכם.

אמינות ורצינות - שרת שנופל גורם ללא מעט נזק לאתר, על אחת כמה וכמה אם זה אתר מסחרי. בכל שניה בה באתר לא נמצא באוויר זה אומר בשבילכם הפסד כסף. אתם צריכים חברה טובה, אחת שיכולה לתחזק את השרתים שברשותה ולהתמודד עם תקלות במקרה חירום.

סוג חבילת האחסון - איזו חבילת אחסון אתם צריכים בשבילכם? כמה זה יעלה? כמו בכל עסקה, מאוד חשוב לברר מה התמורה שאתם מקבלים עבור התשלום. חשוב לבדוק את גודל חבילת האחסון וקצב התעבורה.

מיקום השרת - מי שרק רוצה למצוא אירוח אתרים זול במיוחד, עוד עלול למצוא את עצמו מוציא כסף בשביל שרת אחסון בברזיל. שרתים אלה פועלים מאוד לאט, הקצב של תעבורת המידע יכול להיות כמעט ולא קיים ואם קרתה תקלה - ייתכן וכלל לא יהיה מענה.

ועוד פרט קטן - בדקו עם חברת האחסון שמבצעים גיבוי של המידע על השרת, העניין הקטן הזה כנראה יחסוך מכם עוגמת נפש בעתיד.

מה עכשיו?

לאחר שבחנתם את הנושאים החשובים הללו, זה הזמן להשוות בין מס' האפשרויות השונות. אחרי הכל, כדאי להיות בטוחים שהנכם זוכים לשירות טוב שיקנה לאתרכם איכות גלישה.

בעזרת האינפורמציה פה למצוא אחסון לפורטל שברשותכם כלל לא תהיה משימה מסובכת, שיהיה המון בהצלחה!
nati19975
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים