שובר לפרסום בגוגלComputer Intuition - "גאונים" פותרים בעיות חשובות במדע וטכנולוגיה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : יורי   
שני, 01 מרץ 2010 11:52

המדע המודרני במשבר יצירתיות! על כך אין חולק. המחקר המדעי מתאפיין בשמרנות יתר. המדען המודרני חושש לתקוף בעיות משמעותיות, אלו שנוגעות בצרכים הבסיסים של כולנו. בנוסף, יש מגמה ברורה של "קיצוץ כנפים". המוסדות המממנים מפלים לרעה את המדען הצעיר והשאפתן בעל החזון והחשיבה המקורית. התנהלות זו הינה הרת אסון וכבר עתה מביאה להאטה בחדשנות המדעית.

מאחר והיכולת האנושית הפיזית מוגבלת, אפילו בהשוואה לחיות המחמד שלנו, האנושות פיתחה אמצעי עזר להתגבר על המגבלות שלה – את המכונית, לשיפור הניידות, את המנוף, להרמת משאות כבדים, את הטלסקופ לראות למרחק ועוד ועוד. אם הייתם יכולים לנוע אחורה בזמן ולספר לאדם שחי במאה ה-17 שהוא יוכל לעוף באויר, להגיע לירח ולנוע במהירויות מסחררות, האם הוא היה מאמין לכם? נסו להיכנס לנעליו ולדמיין כיצד הוא היה מגיב כאשר הייתם מצליחים לשכנע אותו בקיומם של אמצעים אלה.

סביר להניח כי באותו אופן כך גם אתם תגיבו אם תדעו על החידושים העתידיים אשר צפויים לחולל את המהפכה הבאה.

איך אתם תגיבו אם אספר לכם על חידוש מהפכני המקנה למדען מן השורה יכולות של גאון? החידוש הזה הוא לא עתידני. הוא כבר כאן, והוא מסתובב מתחת לאפם של טובי המדענים כבר 15 שנה.

בשנת 1995 פותחה תוכנת מחשב מהפכנית בשם “Computer intuition”. אופן הפעולה של התוכנה פשוט ביותר. התוכנה מנתחת מאמרים מדעיים. בתום הניתוח, התוכנה מצביעה על הפתרונות שעדיין חבויים בתת המודע של מחברי המאמרים, ואשר יהפכו לתגליות משמעותיות בשנים הקרובות. למשל, התוכנה היתה יכולה לשלוף את נוסחת החיפוש של גוגל מתת המודע של המדענים בתחום, שנים לפני שהומצאה על-ידי סרגיי ברין ולארי פייג'. בנוסף, התוכנה היתה יכולה לצפות את המשבר הכלכלי הגדול שפקד אותנו במאמצעות סריקה פשוטה של מאמרים כלכליים. לחילופין, תארו לעצמכם כי בעזרת ניתוח פשוט של טקסט מדעי הייתם יכולים לחזות התרחשות ומיקום של אסונות טבע או לחילופין לאתר משאבי טבע. בנוסף, בעזרת התוכנה תוכלו להתגבר על אתגרים טכנולוגים ולהיות פורצי דרך כמו גאוני הדור של שנים עברו. מאחר ויכולת התוכנה אינה מוגבלת לתחום ספציפי, ניתן בעזרתה לפתור בעיות טכנולוגיות שונות במגוון רחב של תחומים: פיתוחים צבאיים, זיהוי מנגנונים ביולוגיים, חיזוי דפוסי התנהגות ועוד.

מעוננים לדעת עוד? מידע נוסף ניתן למצוא באתר: www.computerintuition.com. רוצים להיות פורצי דרך בתחומכם? צרו קשר בטלפון 08-9361960 או דרך האתר. 
מאמרים נוספים :

» דמיון מודרך ו-NLP - עבודה עם קו הזמן

דמיון מודרך ו-NLP – עבודה עם קו הזמןמהו קו זמן? קו זמן הוא הדרך שבה אנחנו חווים או עוברים אירועים לפי סדר כרונולוגי. בקו הזמן ניתן גם להשתמש כדי לבדוק או להשוות פרקי זמן בין שני אירועים. ניתן להשתמש בקו הזמן בכל טווח זמן...

» NLP, דמיון מודרך והצ'י ביניהם

NLP, דמיון מודרך – להיות, לעשות, והצ'י ביניהם.  עשה זאת בעצמך מאותו רגע בו אנו מתחברים לגופנו הפיסי (ולו רק בשל חילוקי הדעות ממתי אנו קיימים, מרגע ההתעברות, מרגע הלידה, ואולי קודם מגלגול אחר), אנו נמצאים במצב של עשייה,כזו או...

» דמיון מודרך, המודע ותת המודע

נפש האדם מכילה את המודע ותת המודע.בין שני חלקים עיקריים אלה מתקיימים קשרי גומלין.אחד מתפקידנו החשובים בחיים הוא ללמוד על קשר גומלין זה, כך נוכל לשנות את חיינו,להתחבר למרכז שלנו, שבנו ולחיות את החיים המתאימים לנו...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים