שובר לפרסום בגוגל5 סיבות מדוע נשים מתחת לגיל 25 צריכים לעבור טיפול פנים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : jordan78   
שלישי, 14 אוגוסט 2018 15:27

רוב האנשים, גברים ונשים, מתחילים לשים לב לעור ולשיער שלהם רק כאשר מדובר באירוע מיוחד כגון חתונות, ימי נישואין, ימי הולדת, מפגשים ומסיבות אחרות. אבל, מה קורה לעור שלנו במשך שארית השנה? לרוב, בשל חוסר זמן, אנו נוטים להתעלם מטיפוח העור שלנו וחושבים שזה בסדר לעשות זאת.

בעודנו בני 20, אנו נוטים לחשוב שאנחנו בלתי מנוצחים ושאף פעם לא נזדקן. באופן אירוני, זה הגיל שעור הפנים במצב הכי טוב שיכול להיות עבור נשים.

מסיבה זאת בדיוק נשים בשנות ה -20 לחייהן צריכים לפתח שגרת טיפוח טובה הכוללת טיפולי פנים על מנת לשמור על עורם נראה צעיר ונוצץ.

להלן  5 סיבות מדוע נשים מתחת לגיל 25 צריך לעשות טיפולי עור

1 להקדים את המאוחר.

אנו תמיד משווים את טיפוח העור לטיפוח של הגוף, ולכן טיפוח הפנים שלנו לא פחות חשוב מטיפןח הגוף שלנו.  כמו שצריך לשמר את הגוף, כך אותו דבר כלפי הפנים, לפיכך כדאי להתחיל מוקדם מאשר לסבול בגילאי 35 פלוס מעור מזדקן.

2 בלוטות שמן אקטיביות

לנשים בשנות ה -20 לחייהן יש בלוטות שמן פעילות, והן בתורן נוטות יותר לסתימות ופריצות. טיפול פנים רגיל יעזור לאזן את הפקת השמן העור, למזער אקנה ופוטנציאל לצלקות.

3 אמצעי מניעה

רבים מהלקוחות שלי בשנות ה -20 שלהם נוטלים אמצעי מניעה ממגוון סיבות. אחד החששות שאני פונה אליהם הוא הימנעות מנזקים של אמצעי המניעה ונזקי שמשהעל הפנים. אמצעי מניעה יכול לפגוע בעור הפנים ולפיכך מומלץ לעשות טיפולי פנים באופן תדיר כדי למנוע את הנזקים הנגרמים בעקבות השימוש באמצעי מניעה.

4 הנקבוביות גדלות

נקבוביות בעור יכול לגרום לזיהומים ולגורם לעור להיראות שחוק אם הזמן. ככל ששזה נשאר במצב בזה, כך קשה יותר לצמצם את גודלם. נשים אשר עוברות טיפול פנים קבועים בשנות ה20 שלהם מסוגלות לשלוט טוב יותר ולמזער את גודל הנקבוביות שלהם מאשר מי שהזניחה את העור שלה. שורה תחתונה: כל אישה זקוקה לחילוץ מקצועי.

5 אל תנסה את זה בבית

הסרת נקבוביות באופן עצמי הוא ממש סכנה. רוב האנשים יכולים לגרום לנזק קבוע לעור שלהם עם הם עושים את בעצמם. בטיפולי פנים מקצועיים משתמשים בטכניקות מיוחדות ומכשירים הממזערים נזקים ומפחיתים את הנזקים של העור.

השורה התחתונה, טיפולי פנים לא צריך להיחשב כמותרות, אלא מרכיב מכריע של בריאות לטווח ארוך שלכן. השקעה קטנה יחסית להטבות גדולות שאפשר להפיק מזה.

 

 


www.seo-uri.co.il/
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים