שובר לפרסום בגוגל5 השאלות הכי חשובות שאתם צריכים לשאול לפני שאתם רוכשים טיוליון לתינוק שלכם

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : jordan78   
רביעי, 04 יולי 2018 16:35

בחירת טיולון לתינוק הנה משימה לא פשוטה.  אתם צריכים להכיר קצת את המותגים הקיימים בשוק, איזה מראה אתם אוהבים, עם איזה תקציב יש לכם לעבוד איתו ולאחר מכן לבחור את האחד המתאים לילד שלכם.

לפני שאתם בוחרים טיולון לתינוק, אליכם לשאול מספר שאלות. כדאי לחסוך לכם זמן ואנרגיה, הכנו עבורכם 17 שאלות שיעזרו לכם לבחור את הטיולון שהכי מתאים לתינוק שלכם.

1. האם יש מקום לשים חיתולים ואת האנרק שלכם בטיולון?

בכל הנוגע לעגלות, התכונה החשובה ביותר היא שזה חייב להיות בטיחותי. אבל הדבר השני בחשיבותו הוא גודל של הסל מתחת. אין דבר כזה סל גדול מדי, ודאו שיש מספיק מקום מתחת לטיולון לשים חפצים אישיים או חיתולים לתינוק. הרי לא הייתם רוצים להיות במצב שאין לכם חיתולים לתינוק כיוון שלא היה מספיק מקום בטיולון שלך יכול להתמודד עם כל מה שאתה צריך להביא איתך - כמו שישה שינויים של בגדים, שכן אף אחד לא בטוח של שלשול נפץ התינוק.

2. איפה ניתן לשים את כוס הקפה בטיולון?

בואו נפנים את זה, אתם הולכים להיות עייפים ורוב הסיכויים שאתם הולכים להכיר היטב את מכונת הקפה לכן, כאשר אתם בודקים עגלות, הביאו את ספל הנסיעות המועדף עליכם וודאו שהוא מתאים לעגלה האופציונלית (אופייני). אם אין אפשרות למחזיק כוס בכלל? המשיכו לחפש.

3. מה המשקל של הטיולון?

אחד הדברים הכי חשובים שזה מגיע לטיולון הוא הכובד. מצד אחד אתם רוצים טיולון חזק שלא יברח לכם בזמן שאתם הולכים עם התינוק אך מצד שני אתם לא רוצים טיולון כבד מידי שיעמיס על השרירים שלכם. עליכם למצוא טיולון שלא יהיה כבד מידי אך מצד שני, לא יהיה קל מידי. אמצע זה מה שאתם צריכים לחפש.

4. האם יהיה ניתן לקפל את הטיולון ביד אחת?

זה תמיד צעד מבלבל עבור הורים כאשר שזה מגיע לסגירת הטיולון."דחפתי את הכפתור האדום, זה עדיין לא נפתח!" זה משפט מאד נפוץ בקרב הורים כאשר הם מנסים לפתוח או לסגור את הטיולון שלהם. מכיוון שלכל טיולון יש מנגנונים שונים, הקפידו לבדוק את הפונקציונליות של הטיולון שאתם רוצים לרכוש.

5. האם זה תואם את המכונית שלי?

לפני שאתם בוחרים טיולון לתינוק, עליכם לוודא שהוא תואם למכונית שלכם ובמידה ולא האם אתם יכולים לרכוש מתאם ולחבר אותו למכונית שלכם כך שיהיה ניתן לחבר את הטיולון למכונית.


www.seo-uri.co.il/
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים