שובר לפרסום בגוגלתקשור עם מלאכים להעצמה אישית

PDF הדפסה דוא
תקשור עם מלאכים להעצמה אישית - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : דר' ירון זפרן   
ראשון, 03 מאי 2015 12:53

מיכאל: המלאך שיעזור לכם להנהיג

 

משמעות שמו של המלאך מיכאל הוא "מי כאל". שמו נובע מכך שבידיו הפקיד האל את המשימות החשובות ביותר, בהן ייצג את האל עצמו. על פי המסורת הוא המלאך הראשון שנוצר, ומשמש כאחד מארבעת מלאכי השרת והחשוב מביניהם.

ביהדות, מיכאל הוא המלאך החשוב ביותר. הוא שהתגלה לפני משה בהר סיני בצורת הסנה הבוער. הוא המלאך שהציל את דניאל מגוב האריות. הוא המלאך השומר של עם ישראל, שהגן עליו בפני כעסו של האל, ומסנגר על מעשיו, בעוד סמאל מקטרג נגדם. מסיבות אלו, הוא נחשב למלאך החמלה והחסד.

גם אצל הנוצרים הוא המלאך המשמעותי ביותר. במגילות ים המלח הוא נסיך האור, המנהיג את שאר המלאכים במלחמתם בכוחות האופל, בשטן ובשדים. הוא מנצח את הדרקון, המייצג את הדחפים האסורים, ונצחונו זה מייצג את פינוי הדרך לאני להתחבר אל מקורו האלוהי. אחת המסורות מספרת שהוא שהודיע למריה על מותה, ונשא את נשמתה השמיימה. בכתבים הנוצריים מוזכרים רק שלושה מלאכים: מיכאל, רפאל וגבריאל. אלה המלאכים היחידים המוכרים על ידי הכנסיה.

באיסלם הוא נחשב למלאך המייצג רוחניות. הוא רב עוצמה וחשוב גם כן. המוסלמים מאמינים שמהדמעות שהזיל על חטאי המאמינים נוצרו הכרובים.

בהיותו יד ימינו של האל, ולאור המיתוסים המסופרים עליו, הוא מזוהה עם הנהגה, סמכות והאחריות הנלווים להם. הוא יכול לעזור לנו להתמודד עם נושאים אלה.

הספירה המקבילה לו היא הספירה השישית, ספירת תפארת, הנמצאת במרכז אילן הספירות, ומייצגת את לב ליבו. הצבע המקביל לה הוא צהוב, צבעו של הנר בו תשתמשו בעת תקשור עם מיכאל.

 

תקשור עם המלאך מיכאל

 • התחילו בנשימות והרפיה, הגנות ופתיחת העין השלישית (ראו מאמר קודם שפרסמתי בנושא זה).
 • דמיינו את עצמכם על ראש הר, לפנות בוקר, מביטים על רקיע זרוע כוכבים, וסביבכם דממה דקה.
 • לפתע אתם שומעים מאחוריכם קול פצפוץ, הנשמע כצליל של ענפים הנאכלים על ידי אש.
 • אתם מסתובבים ורואים שיח בוער בעוצמה רבה, אך למרבה ההפתעה לא נאכל על ידי האש.
 • אתם מתיישבים לפני הסנה, ומתוכו בוקע קול עמוק, קולו של המלאך מיכאל. יתכן שהוא אף יבחר להופיע בפניכם. כיצד הוא נשמע או נראה?
 • הוא מציג עצמו בפניכם, ומבקש לדבר איתכם על אותם מקומות בחייכם בהם אתם זקוקים ליותר סמכות, שליטה ואחריות. הוא יספר לכם גם על הדרקון שבתוככם, וכיצד אתם יכולים לנצח אותו.
 • הוא יאמר את דברו, ואולי גם יעצים אתכם באנרגיה המבורכת שלו, ו/או יתן מתנת אור.
 • בסוף התהליך הפרדו ממנו בתודה.
 • יוצאים מההרפיה על ידי ספירה מ-1 עד 10, בחזרה למצב התודעה הרגיל.

 

כמאל: המלאך שיסייע לכם באתגרים

 

גם כמאל הוא מלאך פחות מוכר. משמעות שמו "כמיהת האל". הוא מלאך נוקב ורב עוצמה, המייצג מוטיבציה, עוצמה פנימית ויכולת לעמוד באתגרים לא פשוטים. הוא ההורה הקשוח אך גם האוהב, המעמיד את ילדיו במבחנים, אך גם מתגמל אותם על הצלחותיהם.

האגדה מספרת שהוא שומר שער הרקיע ואחראי על 12000 מלאכים שעוזרים לו. הוא גם השומר על המפלצת המכונה "לויתן", שתבלע את נשמות החוטאים ביום הדין. לפי אחת המסורות הוא המלאך שעמד בראש המשלחת שגירשה את אדם וחוה מגן העדן.

הוא האחראי על מסדר השרפים, ששמם בא מן המילה שריפה. הם מלאכים המקיפים את היכל האל ושומרים עליו, תוך כדי מלמול המילים "קדוש, קדוש, קדוש אדוני צבאות". הם עשויים אור בוהק ונמצאים בקשר קרוב עם האל. בספר ישעיהו הם מתוארים כבעלי 6 כנפיים: שתי כנפיים משמשות אותם לכיסוי פניהם כדי לא להתבונן ישירות בפני האל, עם שתי כנפיים נוספות הם מכסים את אברי מינם, ועם השתיים האחרונות הם מתעופפים.

כמאל עשוי לעמת אתכם עם טעויות שעשיתם, ויתן לכם משימות לבצע שמטרתן תיקון המעוות. לדוגמא, אם פגעתם באדם אחר, יתכן וכמאל יורה לכם כיצד לפצות את אותו אדם. במידה וזה לא מעשי, למשל כי אותו אדם כבר נפטר, כמאל עשוי לתת לכם משימה הקשורה לעזרה לאנשים אחרים או לקהילה. לעיתים המשימות שהוא נותן כרוכות בעבודה רגשית או רוחנית הנעשית לבד, כמו מדיטציה או כתיבת יומן.

כמאל, למרות היותו נוקב וקשוח, גם מתגמל אתכם על עבודתכם הטובה. הוא עשוי לתת לכם מתנת אור עוצמתית במיוחד, או לזמן לחייכם ניסים קטנים כגדולים.

כמאל מקביל לספירה החמישית, ספירת גבורה. צבעה של הספירה הוא אדום, כך שנשתמש בנר אדום על מנת לתקשר עם כמאל. האדום מייצג את האומץ, ההעזה, והחוזק הדרושים למפגש עם כמאל ולעבודה איתו.

 

תקשור עם המלאך כמאל

 • התחילו בנשימות והרפיה, הגנות ופתיחת העין השלישית.
 • אתם רואים עצמכם על ראש הר, לפנות בוקר, מביטים על רקיע זרוע כוכבים
 • מכוון האופק המזרחי המואר, עולה להקה של בעלי כנף אדומים המתקרבים לעברכם.
 • עם התקרבותם אתם מבחינים בכך שלכל אחד ממלאכים אדומים אלה 6 כנפיים.
 • המלאכים (שרפים) מקיפים אתכם מכל עבר, ונושאים אתכם איתם מעלה.
 • הם מנחיתים אתכם באזור מדברי לוהט, בעל חול בגוון אדמדם.
 • השרפים יוצרים מעגל גדול סביבכם. אל תוך המעגל נכנס המלאך כמאל. כיצד הוא נראה?
 • כמאל מספר לכם על טעות משמעותית, אחת או יותר, שעשיתם במהלך חייכם, עליה אתם יכולים לכפר גם כעת.  הוא יורה לכם על דרך לתקן זאת, ולבסוף יתן מתנת עוצמה כדי לתת לכם את החוזק והאומץ להצליח במשימה.
 • הודו לכמאל והפרדו ממנו.
 • יוצאים מההרפיה על ידי ספירה מ-1 עד 10, בחזרה למצב התודעה הרגיל.

 


www.zafran.co.il
 
מאמרים נוספים :

» לעבודה מהבית דרוש/ת עובדים בהקלדה, או בסקרים, או בשירות לקוחות, בקיצור בואו להכיר את עולם העבודות מהבית

 אפטיל וורקס פתח קורס איך להרוויח כסף מהבית בשנת 2019 הקורס היחיד באינטרנט שמלמד אותכם ומדריך אותכם איך מרוויחים כסף תכלס בצורה הכי פשוטה שיש אז במקום להמשיך לחפש הגעתם למקום הנכון ועכשיו מבצע מטורף 299 שקל בלבד ותקבלו...

» קורס עבודה מהבית שילמד אתכם לעשות כסף קל באינטרנט בעשרות דרכים

האם משתלם לעשות תואר בשנת 2019 אז ככה היום הכל השתנה פעם מישהי עושה תואר היה מובטח לו תפקיד בכיר בחברה או בעסק מסוים היום זה לא קשור בגלל שנפתחו כל המכללות ונפרצו האוניברסיטאות והגענו למצב שכל אחד יכול ללמוד תואר זה כבר לא...

» עבודה מהבית וכסף באינטרנט אפטיל וורקס

 אם אתם מחפשים להרוויח כסף באינטרנט, ואתם לא יודעים איך לייצר אלפי שקלים בחודש, אנחנו לאחר ניסיון של 12 שנים, החלטנו להוציא קורסים קצרים שיעזרו לאנשים להרוויח כסף מהבית, ולעבוד מהבית באופן מסודר ונוח, את כל הטעויות...

» לומדים מקצוע רווחי במהרה

עבודה היא דבר חשוב לכל אדם. היא גם יוצרת תחושה של מטרה בכל יום מחדש וגם מעשירה את העולם של בני האדם עם מפגש חברתי קבוע ולמידה של התחום הנבחר בצורה יותר ויותר מעמיקה. בסופו של דבר כולם הולכים לעבודה כדי לפרנס את עצמם ואת...

» קורס הכנה ללידה באילת להורים טריים

זוגות צעירים באילת מקבלים כיום הזדמנות מעולה להשתתף בקורס הכנה ללידה.אחרי שהזוג מייסד את הקשר ובוחר להקים בית ומשפחה, כל שנותר הוא לעבור את הקורס על מנת לדעת מה מאפיין את ההיריון והלידה.בעזרת יכולים תושבי העיר והסביבה...

» בית הזיכרונות ליריסז

 אני הולכת דרך יער עצום מלא צימחיה.. עבותה ולחה, ריחנית וספוגה בטל ואיזוב. לאט לאט רואים פחות ופחות שמיים ורק קצת שמש מנצנצת בין העלים הגבוהים. מסביב המון רחשים וקולות של יער. אני מתפעמת מיופים של ציפורים נדירות ביופיין...

» לומדים לבחור קורס מתאים

נשים אוהבות להסתובב כאשר הן מטופחות ככל האפשר. חלק משקיעות את כל יהבן בטיפוח של השיער, ויש כאלה שדואגות לאיפור פנים קפדני בכל בוקר מחדש. אחד מן הדברים אשר חוזר בערך אצל כולן הוא הטיפוח של הציפורניים כאשר בעקבות הדרישה...

» סדנאות צילום בסמארטפון

בעידן המתקדם של היום, כל אחד מצוייד עם סמארטפון, בכל סמארטפון מצויה המצלמה, שהיום היא איכותית להפליא ואפשר להוציא ממנה תמונות יפות ממש כמו מצלמה דיגיטלית.רוב הדברים שאנו עושים, מטיילים, אוכלים במסעדות, מחפשים רגעים...

» רוכשים מילים ראשונות

אומנם תינוקות כאשר הם נולדים הם למעשה אוניברסאליים מבחינת היכולת שלהם לרכוש את השפה, אבל עם הזמן תהליך רכישת השפה מתבצע באופן די טבעי ושפת האם היא זו אשר מתבססת לה ככל שהחשיפה אליה הולכת ומתגברת ויוצרת את התפתחות השפה...

» מבחן ההסמכה ב-PHP של חברת Zend

כפי שכל מי שעוסק בגיוס מפתחי תוכנה לחברות הייטק יודע, הבעיה האמיתית איננה במציאת עבודה. הבעיה האמיתית היא במציאת מתכנתים. בשוק העבודה כמעט שאין מקום למתכנתים בינוניים וזוהי גם הסיבה לכך שברוב המשרות מתעקשים על גיוס...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים