שובר לפרסום בגוגלתליית המסך מייצרת הפתעה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : שרון   
חמישי, 23 נובמבר 2017 13:34

כיום ישנן דרכים סופר מעניינות וחדשות להציב ולתלות את מסך הטלוויזיה שלנו. תליית המסך בעצם נוצרה על מנת לפתור לנו קודם כל מספר בעיות, לאחר מכן לייצר עבורנו חוויית צפייה מסוג חדש ושלישית, להשתלב בסגנון העיצובי של הבית ולא לתת לטלוויזיה להיות מוצבת כעוד סתם אובייקט שאינו קשור לשאר האובייקטים בחלל. המון בתים נוהגים בימינו לתלות את מסכי הטלוויזיה שלהם. ישנם המון סוגים שונים של מתקנים לתלייה. חלק מהמתקנים הם סטטיים ואינם מאפשרים למסך לנוע בזוויות נוספות, חלק תלויים על זרוע שמזיזים אותה באופן ידני ומסכים התלויים על זרועות חשמליות שניתן לשלוט בהן באמצעות שלט רחוק. בשורות הבאות אספר על חידוש שנחשב לשיא הטכנולוגיה של הבית החכם ומאפשרת למסך לשנות את מיקומו כך שהוא בעצם הופך את החלל לדינמי. ההמצאה המדוברת נקראת מעלית ספר ויכולה להפוך ולשדרג את כל מה שחשבתם שאתם יודעים על מסך הטלוויזיה ותלייתו.

מעלית ספר מהי

מעלית ספר היא בעצם אחד מהסוגים השונים והמשוכללים שעליהם תולים מסכי טלוויזיה שונים. המעלית עצמה מותקנת בתקרה לאחר שהמתכננים ייצרו עבורה נישה או הנמכת תקרה מגבס במידות המתאימות. המסך בעצם יושב על המעלית והיא נושאת אותו בכל מצב. כאשר אתם אינכם צופים במסך הטלוויזיה, כלל אין זכר להימצאות מסך בתוך חלל החדר כיוון שהוא נמצא בביתו שבתקרה ומוסתר לחלוטין. ברגע שתרצו לצפות במסך הטלוויזיה, על ידי לחיצה על השלט רחוק, התקרה תיפתח בצורה בה פותחים ספר והמעלית תתחיל להוריד את מסך הטלוויזיה ולאט לאט הוא ייחשף בפנינו. העובדה שמסך הטלוויזיה אינו בשימוש ומוסתר בתקרה כאשר אין צפייה בטלוויזיה הופכת את החלל לדינמי ומעניין יותר. בנוסף, כאשר אין מסך טלוויזיה בחלל ישנה תחושה יותר קלילה ופחות עמוסה. כאשר יש ברשותכם מעלית לטלוויזיה אתם יכולים לשכב או לשבת בכל תנוחה שתרצו לכוון אליכם את המסך כך שאתם אלו המחליטים באיזו זווית לצפות בתכנית ולא המסך הוא זה שמחליט עבורכם כמו בעבר הרחוק. מעלית ספר עבור המסך גם מהווה הגנה מושלמת עבורו כי הוא מוגן בכל עת שלא עושים בו שימוש. אם יש לכם ילדים בבית האוהבים לשחק בכדור או עם צעצועים העלולים לפגוע ולהזיק למסך, תוכלו עכשיו לפתור את הבעיה הזו. כיוון שהמעלית מופעלת באמצעות שלט רחוק, תוכלו לשמור אותו אצלכם ולשלוט בכמות ובתוכן הצפייה של הילדים בטלוויזיה.

חשיבות התקנה נכונה

מתקני תלייה מהסוג הזה מומלץ מאוד לרכוש אצל חברה שזהו תחום ההתמחות שלה על מנת שהיא זו שתבצע את התקנת המכשיר ולא אדם שאינו מוסמך לעשות זאת. התקנה נכונה מספקת את הבטיחות הדרושה וכמובן תורמת לשמירה על איכות המעלית לאורך שנים רבות. כאשר מתקן כבד תלוי בתקרה או בגובה ובנוסף נושא את מסך הטלוויזיה, ההתקנה חייבת להיות הכי טובה שיש על מנת שלא יקרה נזק לאף אחד מהמתגוררים בבית וכמובן למכשירים עצמם.
 
מאמרים נוספים :

» מעלית ספר או מעלית מתקרה לטלויזיה

 אני מקווה שהכותרת לא תבלבל אותכם, לא מדובר בספר על תולדות הטלויזיה או ספר מדע בדיוני, מדובר על שם של מתקן חדשני שבא לפתור לכם כמה בעיות או סתם להפוך את הבית או המשרד שלכם לחכם, יפה ומודרני. אומנם עולמות הספר והטלויזיה...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים