שובר לפרסום בגוגלתכנות אקסל לייעול עבודת ניתוח נתונים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : עידן   
חמישי, 25 אוגוסט 2011 18:00

כל ארגון משתמש בתוכנת אקסל לביצוע ניתוח נתונים במחלקות השונות. כדי לחסוך זמן ולייעל את עבודת הניתוח, תכנות אקסל יחליף את הפעולות הידניות בפעולה אוטומטית אחת, יאפשר ניתוח נתונים ויצירת טבלאות ציר באופן אוטומטי ועוד.

כיום, כל חברה משתמשת בתוכנת אקסל 2010 או גירסאות ישנות יותר כדי לבצע ניתוחים של נתונים מספריים, כמו תזרים מזומנים ובניית תחזית שנתית, יצירת גרפים המציגים את הנתונים ועוד. עד לא מזמן העבודה באקסל הייתה סיזיפית ודרשה פעולות ידניות וחזרה עליהן באופן שגרתי כדי לבצע את הניתוחים השונים, אך מתכנת אקסל יכול ליצור אפליקציות שונות המייעלות את העבודה וחוסכות זמן וכסף לחברה.

מתכנת אקסל יכול לפתח את האפליקציות שיעזרו לחברות לעבוד בצורה נכונה יותר. תכנות אקסל ותכנות של אופיס בכלל מאפשר, בין השאר, שאיבה של נתונים מקובץ האקסל ויצירת גרפים באופן אוטומטי תוך עדכון מצגות ב Power Point. תכנות אקסל מאפשר גם ניתוח של הנתונים השונים באופן אוטומטי על ידי שאיבה של הנתונים ובנייה טבלאות ציר בעבור המנהלים. לחיצת כפתור אחת תפצל את הדוחות השונים לפי מחלקות. את כל הדוחות המוכנים ניתן לשלוח במייל באופן אוטומטי ואפשר גם ליצור קבצי PDF.

מומחה אקסל יכול להפוך את העבודה למהירה ויעילה יותר על ידי אוטומציה של אופיס ואקסל בפרט. בעזרת מומחה אקסל תוכל הפעולות שחוזרות על עצמן בעת ניתוח נתונים בחברה תהפוך לקלה יותר וכל שיצטרך המנתח לעשות הוא להקליד על הכפתור פעם אחת.

תכנות אקסל מאפשר יצירת כמה משתמשים שבהם תהיינה פונקציות ואפליקציות שיתאימו להם. בכל פעם שמבצעים שינוי באפליקציות – אם מוסיפים או מסירים – השינוי ייעשה לכל המשתמשים.

גם עסקים קטנים ירוויחו רבות מהתכנות בזכות תוכנות מיוחדות שנועדו לעזור לניהולם ומנהלים של חברות קטנות או גדולות יוכלו להיעזר בכלים לבקרה וניהול. בעזרת תכנות על ידי מומחה אקסל אפשר לעבוד גם מול תוכנות סטטיסטיות, כמו SPSS, שהכרחיות לביצוע חישובים מורכבים.

אם השתמשתם בעבר בגירסאות ישנות יותר של אקסל וכעת אתם עוברים לאקסל 2010 או 2007, מתכנת אקסל יכול לעדכן את קוד ה VBA וכך להתאים את כל המערכות לגירסאות החדשות.

אם משתמשים בגירסאות ישנות יותר, מתכנת אקסל יכול לעשות הסבה למערכות מבוססות VBA וכך אפשר לנצל את כל היכולות של הגירסאות החדשות מבלי לוותר על יישומים ישנים.


www.RonProjects.co.il
 
מאמרים נוספים :

» שפת VBA לצורך פיתוח באקסל

אקסל מבית מייקרוסופט אופיס היא כלי שמשמש בעיקר את תחום הפיננסים. בעזרת הכלי מבצעים חישובים עם נוסחאות ושינוי בנתון אחד שמקושר לנוסחה מסוימת גורר שינוי בנתונים האחרים שמקושרים לאותה נוסחה. בצורה זו חוסכים פעולות חוזרות...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים