שובר לפרסום בגוגלתיקון מסך לנקסוס 4

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : Ronnie Regev   
שלישי, 25 פברואר 2014 00:30

מי יודע כיצד למצוא מעבדה מקצועית לתיקון מסך לנקסוס 4?

מציאת איש מקצוע לכל תיקון שהוא היא תמיד משימה מורכבת. אנחנו פוחדים להיפרד מהמוסכניק האמין שלנו ולכן גם אם עברנו דירה נעדיף לנסוע קילומטרים רבים רק כדי לא ליפול על מוסכניק לא אמין לאחר שמצאנו את המוסכניק של חיינו. גם רופאי שיניים אנחנו לא אוהבים להחליף ואם כבר מצאנו רופא אמין ומנוסה שגובה מחיר הוגן נעדיף להרחיק קילומטרים רבים רק כדי ליהנות מאותו בעל מקצוע שעמלנו כל כך הרבה רק כדי למצוא אותו. אותו דבר עם טכנאי סלולר טוב, נעדיף תמיד לשוב ולחזור אליו.

בחירת נותני שירות

תחום נוסף שבו בחירת נותן השירות היא משמעותית הוא מעבדות סלולר. מעבדות סלולר קיימות על כל גבעה נישאה ותחת כל עץ רענן בישראל. אנחנו הישראלים אוהבים את הסלולר שלנו ובכל בית קיימים כמה וכמה מכשירים סלולריים. מסיבה זו הביקוש למכשירים הוא כה רב ובהתאם לכך גם הביקוש לתיקון מכשירים ניידים. מקצועם של טכנאי הסלולר הוא מבוקש למדי ולכן כל מי שמחפש מעבדת שירות לתיקון מסך לנקסוס 4 ימצא בקלות בכל אזור מעבדה שמציעה את עצמה כמעבדת תיקונים.

מה בשוק?

עם זאת, לצד מעבדות מקצועיות שבהן טכנאים מוסמכים ומקצועיים שנותנים שירות מעולה בזמן סביר, יש גם מעבדות לא מקצועיות שבהן הטכנאים לא תמיד עברו הכשרה מסודרת ולכן הם לא יודעים לתקן כל תקלה בכל מכשיר. בבואכם לתקן את המכשיר הנקסוס שלכם עליכם אם כן למצוא מעבדה מקצועית ומוסכמת שתספק לכם כל תיקון לכל מכשיר בזמן סביר ובמחיר הוגן. משום שכולנו מחזיקים סלולרי וכולנו צריכים לתקן אותו מעת לעת,  כדאי בשלב הראשון לבקש המלצות מחברים.

המלצה מחבר או מכר

שאלו חברים קרובים אם הם מכירים מעבדה טובה ואמינה. אם אין לכם אפשרות לקבל המלצה היעזרו ברשת האינטרנט שמציעה פורומים בנושא. קבלו המלצות מגולשים ונסו לאתר על ידי ההמלצות את המעבדה שתתאים לשירות המבוקש. שימו לב שאתם מקבלים המלצה עבור מכשיר דומה ככל שניתן לזה שלכם, כולל שם היצרן והדגם.

לאחר שאיתרתם מעבדה מקצועית ערכו שיחת טלפון עם הנציג. שאלו מהו משך זמן הבדיקה, מהי עלות הבדיקה, ואל תהססו לשאול איזו הכשרה עבור הטכנאים במעבדה. המכשיר שלכם עלה אלפי שקלים ואין סיבה להפקיר אותו בידיים לא מוסמכות.


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים