שובר לפרסום בגוגלתורה מפוארת בכלי מהודר

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
שני, 13 יולי 2015 18:08

כחמש מאות שbה חלפו להן מאז שהודפס הספר הראשון של מקראות גדולות בעיר ונציה שבאיטליה, והיה לאחד מן הספרים הראשונים אשר עלו למכונת הדפוס של אותם זמנים.

מאז תעשיית הדפוס ידעה אינספור של שינויים, וכעת הסט של חמשת חומשי התורה קיים במקראות גדולות אשר עברו שינויים רבים לשם תיקון של שגיאות רבות שהתגלגלו להן לאורך שנים רבות, הינו זמין לרכישה בחנויות רבות של ספרי קודש במהדורות שונות.

 

בסדרות האחרונות ישנו הידור מיוחד של הספרים גם למראית עין מבחינת הכריכה עצמה וגם מבחינת התכנים עצמם שנמצאים בכל ספר וספר, בהם נעשו השלמות של עשרות קטעים שהיו חסרים, חלוקה נאותה לקטעים נדרשים, תוספות של מראי מקום וצירוף של תוספות רבות שהופכות את הספרים החשובים הללו למהודרים כפי שהם אמורים להיות, כפי שנעשה לספרי קודש רבים שיצאו במהדורות  מחודשות ששומרות על ההוד וההדר של כתבים חשובים לשנים רבות לאחר מכן.

ספרי מקראות גדולות הינם בן הספרים החשובים שיצאו בעולם ספרי הקודש היהודיים, וישנה מעלה גדולה לשמור ספרים אלה בארון הספרים שנמצא בכל בית יהודי בשל הערך הרב שהם מוסיפים לידע בעולם המקרא, והלימוד שמתאפשר מהם לאחר כל רבבות התיקונים שנעשו בהם לאחר שנים רבות בהן דרה זו הוזנחה ולא הגיע זמן המקרא עד לעת אחרונה זאת.

 

10 יובלות של ציפייה ארוכה הולידו את חמישיית כרכים אלה מחדש, עם כל מה שיהודי צריך על מנת להתעמק וללמוד את היהלום שבכתר הכתבים העתיקים והפירושים והתרגומים שנתאספו להם על ידי חכמי הדת לאורך תקופה ארוכה, וכעת הם זמינים בצורה בהירה ונעימה למראה עבור כל יהודי שחפץ בכך. אכן זוהי תורה מפוארת אשר כיום נמצאת בכלי מהודר היאה למעמדה. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים