שובר לפרסום בגוגלתא משפחתי בטוח

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
שישי, 25 דצמבר 2015 10:22

אחוז גבוה של התאים המשפחתיים בארץ יחוו משברים אשר יובילו אותם בסופו של דבר לפנות אל עורך דין לענייני משפחה על מנת לקבל ייעוץ להמשך הדרך, לקראת סיום פורמלי של מערכת היחסים. איך שלא מסתכלים על זה, תהליך של גירושין אינו דבר פשוט, אך ככל שהוא מתבצע בשלבים ראשוניים של הנישואין עוד לפני שבני הזוג הספיקו לבנות דברים רבים יחדיו, כך הסיכויים גבוהים כי הוא יסתיים בצורה יחסית מהירה. ישנם תיקי גירושים אשר נידונים בבתי משפט לאורכן של שנים רבות, וזאת משום שאין כל הסכמה לגבי אופן החלוקה של הרכוש והדברים מסתבכים אף יותר כאשר הילדים נקלעים לאותו סכסוך שבין שני הוריהם.

 

לדעת למה נכנסים

נראה כי בעשור האחרון ישנם יותר ויותר מקרים של גירושין לאחר שנים בודדות של נישואין עם הגיעו של המשבר האמיתי הראשון בין בני הזוג, שלחרדתם מגלים כי האדם שנכנס איתם למיטה מידי ערב אינו האדם שאיתו הם רוצים להמשיך לחיות לתקופה ארוכה במסגרת של נישואים מונוגאמיים. כאן מתחיל תהליך של הבנת המצב האמיתי כפי שהוא, ויצירה של החלטה האם להישאר במערכת יחסים או לסגת ממנה מתחילה למלא כל רגע פנוי. חשוב מאוד לקבל ייעוץ על ידי עורך דין לענייני משפחה אשר יסייע להציב את כל תהליך הגירושין באור הנכון ולהפנים כי לא מדובר בתהליך פשוט, אלא בדבר שצריכים להיות מחויבים אליו ואל ההחלטה שהוא נושא בתוכו.

 

לפעול על מנת לשקם

יש כל מיני סיבות אשר מביאות אנשים להחליט לסיים את מערכת היחסים עם האדם עמו התחתנו. מקרים של בגידה, ריבים רבים, צמיחה לכיוונים שונים ואפילו מקרים של חוסר סיפוק מיני מגיעים אל עורך דין לענייני משפחה באופן תדיר כאשר ישנם מקרים שייתכן כי ניתן עוד לשקם את מערכת היחסים. חשוב לבדוק את כל האופציות כולן לפני שמחליטים על פירוק התא המשפחתי ולנסות להביא תמיכה מקצועית אל תוך מערכת היחסים. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים בתחום המשפטים

חיפוש עבור עורכי דין - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים