שובר לפרסום בגוגלשרת VPS לארגונים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : nati bentov   
רביעי, 23 מאי 2012 12:20
האתר שוב לא באוויר?


בהנחה ובניתם אתר אינטרנט, בחרתם לו עיצוב, העליתם אליו תכנים מושקעים והשקעתם בו כסף - מתעורר הצורך לברר לגבי אחסון מקוון. כל אתר ברשת, קטן או מסחרי, עליו להיות מאוחסן על גבי שרתים חיצוניים. שרת זה מחשב ענק עם יכולות מרשימות באמצעותו אפשר לגבות מספר גדול של קבצים ביחד.

שרת VPS זה לא עניין כה פשוט, לא כל חברת אחסון אתרים תתאים לכם ולצרכים שלכם, בגלל זה יש לבדוק את הדברים הבאים -

שרתים - בתחום ישנן די הרבה טכנולוגיות שונות מאוד, אתרים באינטרנט מתוכננים בתצורה שונה ולא כל סוג שרת מתאים לגבות את אתרכם. צריך לברר בטרם עת אם שרתי החברה בכלל רלוונטיים לכם.

לבחור בחברה אמינה - שרת לא יציב גורם ללא מעט נזק לאתר, במיוחד אם זהו אתר אינטרנט מקצועי. בכל רגע בו האתר אינו באוויר עבורכם זה הפסד כספי רציני. חשוב מאוד לבחור בחברה מוכרת, את שתוכל לתחזק את חוות השרתים ולתקן את התקלות במידה ויש בכך צורך.

נפח החבילה - איזו חבילת אחסון בדיוק כדאי לקנות? מה טווח המחירים? כמו בדילים אחרים שעושים, חשוב לבחון איזו תמורה אתם מקבלים עבור המחיר. צריך לשים לב לנפח של חבילת האחסון וקצב התעבורה.

שרת בחו"ל או בארץ - אדם שרק רוצה למצוא אחסון שרתים במחיר זול, עשוי להגיע למצב שבו משלם עבור אחסון בחו"ל. שרתים כאלה פועלים לאט מאוד, קצב תעבורת המידע עשוי להיות בלתי אפשרי ובמקרה של תקלה - ייתכן ולא יהיה מענה לבעיה.

והפרט החשוב ביותר - בדקו עם החברה שיש גיבוי של הקבצים שמזינים לשרת, הפרט הקטן הזה כנראה יחסוך מכם עוגמת נפש.

מה עושים הלאה?

רק אחרי שבדקתם את הדברים החשובים הללו, הגיע הזמן להשוות בין מס' הצעות. ככלות הכל, רצוי להיות בטוחים שהנכם מקבלים שירות מצוין שיבטיח לאתר שלכם איכות גלישה.

עם האינפורמציה שפה מציאת אחסון לאתר העתידי שלכם לא אמורה להיות משימה מורכבת מדי, צאו לדרך!
nati19975
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים