שובר לפרסום בגוגלשרתים וירטואלים לחברה קטנה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : דניאל טולדנו   
רביעי, 18 יולי 2012 11:13
שירותי אחסון אתרים


אם כבר שילמתם על אתר מקוון, בחרתם לו עיצוב מקורי, שמתם בו תוכן רציני והשקעתם בו זמן - יש לבחון סוגיית האחסון. כל דף אינטרנט, קטן או מסחרי, עליו להיות מאוחסן על גבי שרתים מיוחדים. שרת כזה הוא סוג של מחשב על עם נתונים חזקים באמצעותו אפשר לגבות מספר רב של קבצים ביחד מתעניינים? עברו לאתר הבא.

מציאת ספק טוב זהו לא עניין כה פשוט, לא כל חברה תקיים את הבטחותיה, בגלל זה יש לברר מס' נתונים -

סוג השרתים - בתחום האינטרנט קיימות די הרבה טכנולוגיות נפרדות, אתרי אינטרנט מתוכננים באופן שונה ולא כל סוג שרת מתאים לאחסן את האתר שברשותכם. חשוב ביותר לברר אם השרתים של חברה מסוימת בכלל רלונטיים עבורכם.

האם זו חברה אמינה? - שרת נופל מזיק מאוד לאתרכם, על אחת כמה וכמה אם מדובר באתר אינטרנט מסחרי. כל שעה בה אתר האינטרנט לא פועל זה אומר עבורכם אובדן כספי. עליכם למצוא חברה טובה ומוכרת, כזאת שתוכל לתחזק את שרתיה ולהתמודד עם קשיים במידה והתרחשו.

חבילה - איזו חבילה צריך לרכוש? כמה זה עולה? כמו בכל דיל שעושים, חשוב מאוד לברר מה התמורה שאתם מקבלים ביחס למחיר. חשוב לבדוק את נפח חבילת האחסון והמהירות.

המיקום של השרת - מי שמנסה למצוא מחשוב ענן זול במיוחד, אולי ימצא את עצמו מוציא כסף על שרת בארה"ב. שרתים כאלה פועלים לאט, קצב התעבורה עלול להיות איטי להחריד ובמקרה של צרה - אולי לא יהיה עם מי לדבר.

והפרט החשוב ביותר - בררו עם החברה שישנו גיבוי מלא של המידע שמזינים לשרת, העניין הקטן הזה עוד יחסוך לכם בלגן רב.

מה צריך לעשות עכשיו?

אחרי שבדקתם את העניינים האלה, הגיע הזמן להשוות מספר האפשרויות השונות. בסופו של דבר, רצוי להיות בטוחים שאתם מקבלים שירות טוב שיבטיח לאתר אינטרנט שלכם גלישה חלקה.

עם כל המידע שכאן בחירת חברת אחסון לאתר שלכם לא צריכה להיות משימה קשה, קריאה נעימה

 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים