שובר לפרסום בגוגלשלט לבית פרטי – מידע למעצבים ואדריכלים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : איילת צור   
רביעי, 27 פברואר 2013 08:57

אנחנו רואים את זה היטב בכל מקום, את המגמה הירוקה והאקולוגית, אדריכלים ומעצבי פנים בכל רחב העולם, לא רק בישראל, עוברים לחומרים ירוקים, לבתים אקולוגים ולשימוש בחומרים שנועדו לשמור על הסביבה. זה ניכר בעולם העיצוב אך גם בתחומים רבים אחרים, לרבות תחום הצרכנות, התחבורה והעסקים.

כאשר דנים בעולם העיצוב, אז מדובר על מגמה חדשה יחסית והיא באה לידי ביטוי בפרטים הקטנים למשל הצבת שלט לבית פרטי מעץ אך גם בפרטים הגדולים מאוד, סוג הבד שמעצב הפנים יבחר לצורך עיצוב וילונות ובבחירת הבלוק שירכיב את הבית, מבחינתו של האדריכל.

לצד המגמה הירוקה אנו עדים לעוד תופעה, הצורך העזר לחזור לטבע, לאימא אדמה. וביחד שתי מגמות אלו משתלבות בהרמוניה של צבעים חמים ואקססוריז מרהיבים לבית, למשרד ולשטחים ציבוריים.

                                  שילוב שלט לבית פרטי בקונספט העיצובי הכולל

שלט לבית פרטי יכול להיות מוצב קרוב לבית, על דלת הבית או בחזית החיצונית של הבית. הוא יכול לשמש תפקידים רביםן: ביניהם תפקיד אסתטי ועיצובי - שלט לבית פרטי יכול להוסיף טאץ' עיצובי נפלא, במיוחד אם מדובר בבית שמעוצב בתמה טבעית. אך לשלטים מעץ יש גם ערך פונקציונאלי - שלט לבית פרטי יכול לעזור לאנשים חדשים להגיע ליעדם בקלות רבה יותר ובנוחות. כך שערך הפונקציונאלי של ההכוונה משחק גם הוא תפקיד חשוב.

לאחר שהחלטת על מיקום השלט, מגיע השלב הבא – עיצובו והפקתו. שלב זה הוא קריטי וחשוב, במיוחד אם מדובר בעבודה של אדריכל או מעצב פנים. כאן אסור להתבלבל או להסס, חשוב להתאים את עיצוב השלט לקו העיצובי של הבית וכן יש להתאימו לאופיים של דיירי הבית.

חשוב לדעת!!! אדריכלים, מעצבי פנים והום סטייליסטים שמרבים לשלב שלטי עץ בבתים של לקוחותיהם צריכים לבחור חברה מקצועית אחת (או מקסימום שתיים) שיעבדו איתן באופן שוטף, ויספקו מענה לצרכים המשתנים שלהם. במקרים כאלו חשוב לבחור חברה מקצועיות לעבוד איתה באופן שוטף, בצורה כזו נהנים מהנחה משמעותית וממערכת יחסים שבה הצדדים מכירים אחד את השני ויודעים לתרגם את החזון העיצובי של האדריכל או המעצב לכדי שלט לבית פרטי שמתאים לקו העיצוב של הבית.

  
מאמרים נוספים :

» בחירת שלטים לבית- איך עושים זאת נכון?

הגשמתם את החלום ועברתם לא מזמן לבית החדש? הגיע הזמן הנכון מבחינתכם לרכוש אליו שלטי כניסה מעוצבים. בחירת שלטים לבית נתפסת בדרך כלל כמשימה פשוטה יחסית, הכורכת בסך הכול בחירת כיתוב מסוים שיופיע על גביהם. אך לא כך הם תמיד פני...

» שלט לבית פרטי – כל האפשרויות במקום אחד!

יש לכם בית פרטי והחלטתם לצאת מהאנונימיות שלכם ואתם עומדים לרכוש שלט לבית פרטי. אם זו הפעם הראשונה שלכם ואתם עדיין טירונים בתחום הזה, אז אנו מקווים מאוד שתוכלו לקבל מענה לכל השאלות שמטרידות אתכם הנושא של שלט לבית פרטי....

» בחירת שלטי עץ לבית העסק שלך

למתבונן מן הצד נראה כי בחירת שלטי עץ לבית העסק היא לא עניין גדול. ממשיגים שלט מעוצב  או שניים, תולים אותם בחוץ וזהו הכול, לא כן?ובכן, העניין לא כל כך פשוט כפי שנראה למראית עין. לבצע את הבחירות הנכונות זה לא עניין פשוט, אבל...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים