שובר לפרסום בגוגלשלט לבית פרטי – כל האפשרויות במקום אחד!

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : איילת צור   
חמישי, 24 ינואר 2013 09:48

יש לכם בית פרטי והחלטתם לצאת מהאנונימיות שלכם ואתם עומדים לרכוש שלט לבית פרטי. אם זו הפעם הראשונה שלכם ואתם עדיין טירונים בתחום הזה, אז אנו מקווים מאוד שתוכלו לקבל מענה לכל השאלות שמטרידות אתכם הנושא של שלט לבית פרטי. והניסיון שלנו לימד אותנו, שיש לא מעט חוסר בהירות בתחום זה.

בכתבה הבאה ננסה לעמוד על סוגי השלטים לבית שעומדים לרשותכם, סגנונות, חומרים, עיצובים ודוגמאות, כאשר המטרה שלנו היא אחת – לעזור לכם לבחור שלט לבית פרטי, שלט מעוצב לבית שלכם.

שלב ראשון: החליטו מה כותבים על השלט –  הפרטים שאתם רוצים להטביע על השלט הם חשובים, ובמידה רבה הם יקבעו את גודלו ועיצוב של השלט כולו. כך למשל, אם אתם רוצים לרשום רק שם המשפחה שלכם, לא תצטרכו שלט גדול, במידה ושם המשפחה שלכם סטנדרטי ולא ארוך מאוד, כמובן. אם אתם רוצים לכתוב גם את שם המשפחה וגם את שם ההורים, ובנוסף אתם גם מעוניינים להוסיף שם ומספר הרחוב, הרי שאתם זקוקים לשלט הרבה יותר גדול, כזה שיוכל להכיל את כל הפרטים האישיים שלכם. שימו לב, מומלץ מאוד להפיק שלט לבית פרטי  שאינו רווי בהרבה מאוד פרטים קטנים, כדאי מאוד להתמקד הפרטים הכי  חשובים, אלו שיעזרו לאורחים שלכם להתמצא.

שלב שני: החליטו על עיצוב – יש כל מיני דרכים לעצב שלטים לבית שלכם. תוכלו לעשות אותו מינימליסטי או גרנדיוזי. אם החלטתם לרשום רק את שם המשפחה, אז אולי איור מעניין וייחודי יכול לעזור לאורחים שלכם להגיע אליכם. תמיד תוכלו להגיד לאורחים לחפש את השלט עם פרפר. בשלב זה גם צריך להחליט על צורתו של השלט: יש שפע של צורות, תוכלו ללכת על עיצוב אליפטי סטנדרטי וסימטרי, תוכלו לבחור בחיתוך בעל מראה טבעי ופחות סימטרי, תוכלו להפיק שלט לבית פרטי בצורת עיגול או ריבוע, ובעצם כל האפשרויות פתוחות בפניכם.

שלב שלישי: סוג השלט – יש מגוון רחב של שלטים לבית פרטי. תוכלו לעצב שלט לדלת, שלט שעומד על עמוד ייעודי, תוכלו להציב את השלט בגינה או ליד הדלת הראשית. 
מאמרים נוספים :

» בחירת שלטים לבית- איך עושים זאת נכון?

הגשמתם את החלום ועברתם לא מזמן לבית החדש? הגיע הזמן הנכון מבחינתכם לרכוש אליו שלטי כניסה מעוצבים. בחירת שלטים לבית נתפסת בדרך כלל כמשימה פשוטה יחסית, הכורכת בסך הכול בחירת כיתוב מסוים שיופיע על גביהם. אך לא כך הם תמיד פני...

» שלט לבית פרטי – מידע למעצבים ואדריכלים

אנחנו רואים את זה היטב בכל מקום, את המגמה הירוקה והאקולוגית, אדריכלים ומעצבי פנים בכל רחב העולם, לא רק בישראל, עוברים לחומרים ירוקים, לבתים אקולוגים ולשימוש בחומרים שנועדו לשמור על הסביבה. זה ניכר בעולם העיצוב אך גם...

» בחירת שלטי עץ לבית העסק שלך

למתבונן מן הצד נראה כי בחירת שלטי עץ לבית העסק היא לא עניין גדול. ממשיגים שלט מעוצב  או שניים, תולים אותם בחוץ וזהו הכול, לא כן?ובכן, העניין לא כל כך פשוט כפי שנראה למראית עין. לבצע את הבחירות הנכונות זה לא עניין פשוט, אבל...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים