שלב גיוס הכספים - פז כלכלה והנדסה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אמיר   
חמישי, 03 אוגוסט 2017 14:27

נדל"ן - פז כלכלה והנדסה

אתם רוצים לקנות דירה? מעוניינים להיכנס כמשקיעים לפרויקט נדל"ן כזה או אחר? אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא לבד. הרבה אנשים מתעניינים בתחום הנדל"ן על רבדיו השונים כי לרוב מדובר על צעד שיוכל לתת לנו ביטחון כלכלי חשוב ביותר. מצד שני, מה אתם באמת יודעים על התחום הזה ואיך תוכלו להתמודד איתו? זה לא משנה אם כבר יש לכם כמה וכמה דירות כי בכל פעם מחדש עלינו לבחור את הנכס המתאים ולדעת שהוא יניב לנו את התשואה המשמעותית ביותר. לכן אנחנו מציעים לכם לבדוק בשבע עיניים איך אתם עומדים לקבל את ההחלטות בנושא הזה, כי למה שתיקחו סיכונים מיותרים או שתבחרו באופציה של נכס שלא יתאים לכם?

ממי כדאי לקבל ייעוץ?

תחום הנדל"ן אומנם מושך אליו רבים ויש גם הרבה מאוד סרטונים שתוכלו לראות, מאמרים שתוכלו לקרוא וקורסים שתוכלו לעשות בתחום. עם זאת, בסופו של דבר אין תחליף לייעוץ מהמומחים בתחום הזה, בין אם מדובר על ייעוץ ממחלקת השמאות, המחלקה הפיננסית או כל מחלקה אחרת. לכן כדאי לבדוק לאיזו חברה אתם פונים לקבלת הייעוץ ואין ספק שהבחירה הנכונה תהיה חברת פז כלכלה והנדסה. מדובר על חברה וותיקה שמגיעה עם ניסיון רב שנים כך ששווה לכם לדבר עם נציגי החברה עוד היום, כי למה לעשות את הדברים ברגע של הלחץ האחרון וכך לטעות?

שלב גיוס הכספים - פז כלכלה והנדסה

אי אפשר לדבר על השקעות נדל"ן ולא לדבר על גיוס הכספים, כי למי מאיתנו יש בבנק פשוט את כל הכסף שהוא צריך כדי להשקיע במיזם הנדל"ן שמעניין אותו? העובדות בשטח מראות שהנכסים בישראל יקרים מאוד, בין אם מדובר על נכס שבונים מהיסוד ובין אם מדובר על דירה מיד שנייה שמחליטים לקנות. לכן ברור מדוע גם אתם כנראה תצטרכו לעבור את השלב הזה כי בסופו של דבר גיוס הכספים יקבע האם תצליחו לעמוד במטרות שלכם או לא. גיוס הכספים כולל את בדיקת ההון העצמי, את בדיקת עלות הפרויקט כולו וגם את המשא ומתן שתעשו מול הבנקים השונים.

  
מאמרים נוספים :

» פז כלכלה והנדסה - זה עבור ילדיכם

פז כלכלה והנדסה בעולם הנדל"ן המשתנה באופן תדיר, חשוב להיות עם אצבע על הדופק בכל הנוגע לכדאיות של פרויקטים שונים בתחום. היכולת לראות לעתיד בצורה חדשנית ומחושבת אינו פשוט, וחברות נדל"ן רבות לא מסוגלות לעשות זאת לבדן כיוון...
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים