שובר לפרסום בגוגלשכפול שלטים לרכב

PDF הדפסה דוא
שכפול שלטים לרכב - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : איציק   
שני, 14 מאי 2018 22:42

שכפול שלטים לרכב

לא אחת קורה ששלט הרכב נופל על הריצפה ומפסיק לעבוד חיפוש אחר שלט רזרבי מגלה שכמעט ולא ניתן למצוא שלט נוסף, כמעט תמיד אין אנו זוכרים היכן שמרנו את השלט הנוסף, ובמידה ובאמת מצאנו אז גם הוא אינו תקין.

שכפול שלטים לרכב המדריך המלא

בדרך כלל ניתן לשכפל שלט לרכב בחברה אך ברוב המקרים ניתן גם לשכפל שלט רכב אצל מנעולן רכב מורשה, במהלך השנים רוב יצרני הרכב שיפרו את מערכות המיגון ברכבים ובכמעט כל הרכבים קיים מחשב רכב ומפתח הכולל ציפ, כאשר מנעולן הרכב משכפל את המפתח זה אינו מספיק ונידרש גם קידוד המפתח במחשב הרכב.

קידוד המפתח ברכב צריך להתבצע רק על ידי מנעולן מוסמך, מנעולן בעל הכשרה מתאימה המכיר את מחשב הרכב והתוכנה, ברשות המנעולן מכשור מיוחד המיועד להתחברות למחשב הרכב לצורך קידוד המפתח ומתן אפשרות הנעת הרכב.

כאשר אתם ניגשים לשכפל מפתח רכב חדש חשוב לראות תעודת מנעולן מורשה הניתנת בתום קורס מנעולנים ולאחר הנפקת אישור מטעם משטרת ישראל, ללא תעודה זו אין לקבל שירות מבעל המקצוע, תעודת מנעולן מורשה מגנה עליך הלקוח שהאדם המעניק שירותי מנעולנות רשום במאגר המשטרתי.

כאשר אתם ניגשים לשכפל מפתח לרכב אתם בעצם בוטחים באדם שאין הוא ישכפל מפתח נוסף עבורו, ושאין הוא יוכל לגנוב את הרכב, לכן חשוב הרישום במאגר המשטרתי.

אדם בעל הכשרה מכיר את מחשב הרכב ויודע כיצד לקודד את הציפ של המפתח למחשב הרכב, אדם שאינו בעל הכשרה יכול לגרום נזק למחשב הרכב נזק שעלותו יכולה להגיע לאלפי שקלים, לכן חשוב לפנות לבעל מקצוע בעל תעודה.

קיימים סוגים רבים של מפתחות ושלטים לרכב אך בכולם חשוב לשמור על המפתח או השלט איבוד מפתח ויצור מפתח חדש מאין מפתח עולה מאות שקלים, כאשר אין מפתח רכב יש צורך להשיג את הפין קוד של המפתח מהיבואן, בנוסף יש להתאים מפתח לסוויץ הרכב תהליך מורכב שלוקח זמן רב, לכן אם קיים ברשותכם רק מפתח אחד גשו לשכפל היום מפתח נוסף. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים נהגים ושליחים

חיפוש עבור נהגים - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים