שובר לפרסום בגוגלשי פינוי דירה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
ראשון, 18 דצמבר 2016 14:50

כולם מכירים את הרגע הזה שבו אנו נאלצים להתמודד עם אבדן, זה הוא רגע קשה ומצער. למעשה להיפרד מאדם אהוב עלינו זו אחת החוויה הקשות ביותר שעלינו לעבור בתקופת חיינו, על אחת כמה וכמה כשמדובר בהורים, קרובי משפחה או חברים טובים. כאשר אנחנו מקבלים דירה בירושה מהנפטרים, מוטלת עלינו משימת הפינוי שלה. עלינו להוציא מתוכה הכל: ריהוט, חפצי ערך, מיון מסמכים ופריטים סנטימנטליים ובמקרים מסויימים נדרש שיפוץ והכנת הדירה למכירה או להשכרה. זוהי משימה עדינה שמלווה באתגר רגשי אדיר ולכן בתחילת התהליך יש לחשוב על דרך פעולה וביצוע הפינוי באופן שקול ומעשי.

פינוי ירושה – טיפים לבחירה נכונה.

פינוי דירה וירושה גדושה במטען של רגשות, לא קל למסור לידי אנשים זרים את הזכות לראות, לגעת ולסדר את החפצים שהיו יקרי ערך לאהובים עליכם. לכן בחיפושים אחר חברה מבצעת נידרוש מידת רגישות גבוהה. ומוכנות לביצוע תפקיד פינוי דירה וירושה.

הנה כמה טיפים עבורכם לפני שאתם בוחרים חברת פינוי:

 • בדקו את ניראות הנציגים: יחס מכבד, זמינות לשאלות ולטלפונים, עמידה בזמנים שנקבעו.
 • בדקו את שביעות רצון לקוחותיהם הקודמים.
 • וודאו שהחברה משתמשת בציוד פינוי תקין ומקצועי.
 • סכמו זמני עבודה מדוייקים. תחילת עבודה, סוף פינוי, ניקיון והכנה למסירה.
 • וודאו שפינוי הפסולת מתבצע על פי החוק ומשונע למקומות מאושרים.
 •  

  פינוי ירושות ועזבונות – לב רגיש לצד ראש מקצועי

  חברת הפינוי ״שי פינוי דירה״ מתמחה בפינוי ירושות ועזבונות, היא בעלת ניסיון עשיר בתחום זה ופועלת באופן מקצועי, עדין ויעיל. החברה תדאג עבורכם לפינוי הדירה מכל תכולתה: מיון וסידור של פריטים כאשר קיימת אופציה למסירתם לתרומה, פירוק של ארונות קיר, ארונות מטבח ומדפים, לעיתים יש בדירה ריהוט כבד מאוד, או מוצרי חשמל מאסיביים שאינם עוברים בדלתות הבית-הצוות מיומן בפירוק וטיפול במוצרים אלה ושומרים על תקינותם, שינוע פסולת וחפצים לאתרי אשפה מוכרים ומאושרים על פי חוק . בנוסף לאחר סיום כל אלה מבצעת החברה ניקיון יסודי וחיטוי הדירה ופועלת להכנת הדירה למכירה או להשכרה. הצוות המקצועי של שי הינו מיומן ובעל ניסיון רב, העובדים נמרצים ועובדים בזריזות ומחוייבים לעמוד ביעדים שהצבתם מראש, בחברת ״שי פינוי דירה״ דוגלים במתן שירות איכותי, יעיל ומקצועי ומאמינים בעבודת צוות המובילה לתוצאות ושביעות רצון גבוהה בקרב קהל לקוחותיהם.

  תהליך של פינוי דירה אינו פשוט בשום מצב, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בירושה. מוטלת עלינו אחריות גדולה של טיפול נכון ומכובד בנכס שהותירו לנו האהובים עלינו. חשוב מאוד להבין את תהליך החשיבה וההסכמה בנוגע למה עושים עם הנכס, למצוא את הכוחות ולהבין שחברה המתמחה בפינוי תכולת דירות כמו ״שי פינוי דירה״ מקלה ומייעלת עבורינו את כל תהליך ההכנה של הדירה. תוך קבלת ליווי, ייעוץ וביצוע מקצועי ונכון.

  לפרטים נוספים: house-eviction.co.il   
  מאמרים נוספים :

  » שי פינוי דירה: הקושי בפינוי דירות ירושות

  כחלק ממעגל החיים, עם כל הצער הכרוך בדבר, כולנו מגיעים אל פרקינו ובסופו של דבר אל קיצנו. התמודדות עם הורה או קרוב משפחה שהלך לעולמו והותיר מאחוריו את דירתו וחפציו האישיים אף פעם אינה פשוטה. רק הסיטואציה, שבה נדרש המתאבל...
  STU2

  רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

  חיפוש מהיר בגוגל

  מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים