שיר במתנה ...

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אורלי ורדי   
ראשון, 25 דצמבר 2011 20:44

נמאס לכם להסתובב כל פעם ולחפש מתנה מקורית ומפתיעה? אזלו לכם הרעיונות לספרים, קרמים, תיקים ובגדים?. יש לנו רעיון חדש ומרענן עבורכם – שיר במתנה.

אם אתם רוצים להפתיע עם מתנה מקורית וחדשנית בעלת אופי אישי במיוחד שיר במתנה היא הדבר המושלם עבורכם.

מה זה שיר במתנה

שיר במתנה הוא שיר מיוחד הנכתב עבור האדם עבורו מיועדת המתנה, השיר יכול להיכתב עליו באופן אישי או עליו ועל נותן המתנה יחד. השיר הנבחר מוקלט על גבי דיסק, באופן הקלטות מקצועי ונארז בצורה מיוחדת. מובטח לך שהמתנה הזו לא תישכח לעולם. אנו ב SPS נשמח לעזור לך בכל השלבים להכנתו של שיר במתנה משלב הכתיבה דרך ההקלטה באולפן ועד שלב האריזה.

איך מכינים שיר במתנה

דבר ראשון יש לחבר מילים מתאימות. אל דאגה, אם אין לך רעיונות, אצלנו ב SPS נעמיד לרשותך צוות כותבים מומחים שיחברו עבורך שיר יפה ומקורי על האדם לו מיועדת המתנה. צוות הכותבים שלנו יאזין בתשומת לב וסבלנות רבה לתיאורך על האדם עבורו אתם כותבים שיר במתנה ויחבר מילים לשיר עבורו.

השלב הבא הוא לחבר מנגינה. ניתן לבחור בין הוספת מנגינה לשיר מוכר או להלחין מנגינה חדשה במיוחד. שוב ל SPS יש עצה עבורך, נעמיד לשרותך מאגר של פלייבקים לבחירה או צוות מלחינים מקצועי אשר יחברו את המנגינה המושלמת עבור המילים.

עכשיו נשאר רק להקליט את השיר. SPS מציעה לכם אולפן הקלטות מקצועי, עם צוות נגנים מצוידים בכלים הטובים ביותר, בו תוכל להקליט את השיר שחובר. בנוסף אם תבחר לשיר בעצמך ידריכו אותך צוות המוזיקאים שלנו במקצועיות רבה כישרון מיוחד והמון המון סבלנות.

ומה אם אני לא יודע לשיר? אין בעיה SPS ידאגו לך לזמר או זמרים מקצועיים מתוך הצוות שלנו שישמחו להקליט עבורך את השיר.

אחרי ההקלטה נצרוב עבורכם את השיר על דיסק ונארוז אותו באריזה מהודרת. מה שנשאר לך זה רק לכתוב ברכה.

SPS ישמחו לעמוד לשירותכם בכל הנוגע ליצירת שיר במתנה.


www.spspro.co.il
 
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים