שובר לפרסום בגוגל



שירותיי מרפאות שיניים בהרצליה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : יוסי בוזגלו   
רביעי, 30 מאי 2012 09:12

השיניים שלנו מהוות חלק חשוב אמוד בגופנו- בעזרתם אנו מסוגלים לאכול וללעוס. כאשר אנו מזניחים את השיניים שלנו אנחנו עלולים לסבול מכאבים עזים שיכולים להפריע לנו בתפקוד שלנו, במהלכי היום שלנו, בעבודתנו וכדומה. אי טיפול נכון בשיניים עלול לגרום למחלות שונות כגון עששת ובעיות כגון חורים בשיניים וריקבון. כדי להימנע מבעיות שיניים צריך לעבור בדיקות שגרתיות אצל רופא השיניים לפחות פעם אחת כל חצי שנה. מרפאות שיניים בהרצליה מציעות למטופלים שלהן מגוון רחב של טיפולי שיניים מתקדמים שמטרתם להקל עלינו ועל השיניים שלנו בחיי היומיום. לפניכם שירותים שונים שניתן לקבל בביקור אצל רופאיי מרפאות שיניים בהרצליה.

הלבנת שיניים וצחצוח נכון

רבים מאיתנו דואגים לצחצח שיניים בכל יום, גם בערב וגם בלילה אך מוצאים את עצמם סובלים משיניים צהובות המונעות מהם לחייך. מקרים כאלו קורים בדרך כלל בגלל צחצוח לא נכון של השיניים. מרפאות שיניים בהרצליה מציעות למטופלים שלהן ללמוד כיצד מצחצחים שיניים בצורה נכונה- כדי שהשיניים ישארו לבנות ונקיות. בנוסף לכך, במרפאות שיניים רבות ניתן גם לקבל שירותיי הלבנת שיניים שמטרתן להחזיר את הצבע הלבן של השיניים.

סתימות חורים וטיפולי שורש

בין הטיפולים השכיחים ביותר שניתן לקבל אצל מרפאות שיניים בהרצליה ניתן למנות טיפולי סתימת חורים וטיפולי שורש. חורים בשיניים בדרך כלל נגרמים כתוצאה מהזנחה או בגלל אכילת ממתקים. סוכר הוא מאכל מסוכן עבור השיניים שלנו כיוון שהוא פוגע בהן ואכילה רבה ממנו עלולה לגרום לחורים בשיניים. כאשר החורים לא מטופלים הם גדלים עד שהם מגיעים לשורש השן. במצב כזה צריך לעבור טיפול שורש כדי לרפות את שורש השן ולאחר מכן לשים סתימה בחור.

השתלות שיניים

מרפאות שיניים בהרצליה מציעות למטופלים גם שירותיי השתלות שיניים רבים. כיום, האופציה החלופית והמומלצת לשיניים תותבות היא השתלת השיניים. שירות השתלות השיניים מצריך מהרופאים להיות מקצוענים ובעלי ניסיון בתחום כיוון שזהו תהליך מאוד מסובך וארוך. אצל מרפאות שיניים בהרצליה ניתן למצוא רופאי שיניים מומחים בהשתלות שיניים שיכולים לגרום לכם לא להפסיק לחייך גם בגיל מאוד מבוגר.



 
מאמרים נוספים :

» איך לשפר את תהליך קליטת שתלים בשיניים ולקצר את ההחלמה

שתלים לשיניים הם למעשה מעין ברגים מחומר אשר נקרא טיטניום השתלים מוברגים ומוכנסים לעצם הלסת ואליהם מחברים תותבות, גשר או כתר. כדי לשפר את סיכוי הצלחת הטיפול של יש צורך בצעדים שונים הן מצד הרופא המטפל וכן מצד המטופל. אם...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים בתחום הבריאות

חיפוש עבור רפואה - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים