שובר לפרסום בגוגלרעיונות לבת מצווה בבית או במועדון

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : akbulut   
רביעי, 18 ינואר 2012 10:50
אוטוטו חינה? צריכים לסגור מקום לברית? יש פעמים, בהן אנחנו רוצים לחגוג יום כלשהו, אבל לא תמיד נוכל להשקיע באירוע גדול. למצבים כאלו יש הרבה מקומות שמתמחים בהפקת חגיגות לא גדולות. מייד תלמדו מה שצריך ללמוד על אירועים אישיים, ונציין כל מה שיש לדעת בנושא של מועדונים לבת מצווה ברחובות וכיוצא בזאת.


מה פירוש למעשה חגיגה קטנה?

באירוע לא גדול יחסית אין ממש שיקולים כספיים או צרכים לוגיסטים, אבל עדיין נחוש תחושת יום גדול והנאה, כגון בריתה או חגיגת קידום בעבודה. חשבו בקפידה את מספר האנשים שיגיעו על פי החשיבות של האירוע וגודלו של האולם. הגיוני לחשוב כי באירוע בריתה, נחסוך בזמן, שלא כמו ארוע גדול, וסכום הכסף שנחסך על כיבוד, כמות מקומות ישיבה, אקסטרה מלצריות וכיוצ"ב - אפשר להשקיע על אטרקציות אחרות לארוע. יש לכם עוד שאלות על רעיונות לבת מצווה בבית? אז בואו נתקדם.

אז כיצד נערוך חגיגה קטנה?

כצעד ראשון, נהיה חייבים לבצע הערה גסה של כמות החברים ובני המשפחה, ולאור חישוב זה - לסכם על היקפו של הארוע. תרצו להקפיד להזמין אך ורק אנשים שאתם בטוחים שישמחו להגיע ושתרצו שיגיעו. קחו גם בחשבון שמקום יותר מדיי גדול יעביר בתוכו דיסטאנס בין כל האנשים.

ברגע שסגרתם מספר החברים ובני המשפחה, איספו פידבקים מאתרי אינטרנט על מתחמים לעריכת האירוע. אפילו אם מצאתם ים המלצות על מקום כלשהו, חשוב בכל זאת לדבר עם מישהו מטעם האולם ולהגיע אל האולם להתרשמות בעצמכם. בתכלס החגיגה היא שלכם וטוב לוודא שתצאו מרוצים.

כשמפיקים ארוע קטן דרושה השקעה מיוחדת דווקא בדברים הכי קטנים.

בגלל שסגרתם על אירוע קטן עם מעט אורחים - הסיכוי גבוה יותר לקלוע לטעם של חלקו הגדול של המוזמנים: במיקום הגאוגרפי של האירוע, ברצועת השירים, בשתייה ואלמנטים נוספים. פרט לזה, מומלץ להעניק לנוכחים פינוקים מעניינים כמו ממתקים מיוחדים, או מופע בידור. אפשרי גם לקיים אירוע מוטיב, כגון חגיגת שנות ה70, ולארגן בהתאם את רצועת השירים, אביזרי הביגוד ועיצוב המקום לקונספט שהוחלט.

בשלב זה, כשיש לכם קצת רקע כללי על נושא אירועי בת מצווה, וודאי כבר הבנתם שלאירוע פרטי יש פוטנציאל גם להיות ארוע כיפי; הכל מותנה בביצוע ובגישה של המוזמנים. אך מצד שני, אם לא תשבו ותתכננו את הפרטים הקטנים - אולי תתאכזבו. תכננו היטב את הפרטים הכי קטנים... ושיהיה לכם אירוע מוצלח!

 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים