שובר לפרסום בגוגלריקודים סלוניים

PDF הדפסה דוא
ריקודים סלוניים - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : מילנה   
חמישי, 11 יוני 2015 09:27

 

ריקודים סלוניים מאז ומתמיד היו פופולריים ואהובים במיוחד ברחבי העולם. אינספור מועדוני ריקודים, קבוצות ריקודים ומקומות בילוי שונים ברחבי העולם מציעים לאוכלוסייה ליהנות מצלילי המוסיקה ולפזז ברחבת הריקודים. גם במידה ומעולם לא הייתם "מסמר הערב" ברחבת הריקודים, עדיין לא מאוחר מדי!

מדי שנה אלפי זוגות ישראלים נרשמים לחוגי הריקודים הסלוניים. חלקם נרשמים לקראת אירועים משפחתיים של קרובים, חלקם במטרה לשמור על פעילות ספורטיבית ורובם בשביל ליהנות מצלילי המוסיקה ובילוי רומנטי יוצא מן הכלל.

חוג ריקודים סלוניים למבוגרים בחיפה

כל כך הרבה מקומות בילוי קיימים בעיר חיפה שלמעשה משמשת כ"עיר הבירה" של צפון הארץ. לצד מסעדות שונות המציעות אירוח רומנטי ומאכלים נהדרים, תיאטראות שמדי חודש מרעננות את לוח ההופעות במקום, סרטים שונים שיוצאים מדי יום ומגיעים לבתי הקולנוע, לפעמים בא למבוגרים ליהנות מבילוי קצת אחר...

חוגי הריקודים הסלוניים הפכו לפופולריים בשנים האחרונות ועונות על צרכים רבים ולמעשה מאפשרות למבוגרים "למלא את החסר" באמצעות רישום לקורס. מה בדיוק הכוונה?

  • תדירות יציאות: סקר שנערך בארץ בשנה האחרונה הציג כי זוגות מבוגרים נוהגים לערוך בילוי אחת לשבועיים. ככל שגיל בני הזוג עולה, כך תדירות הבילויים פוחתת. רישום לאחד מחוגי הריקודים הסלוניים למבוגרים יאפשר לכם לשמור על תדירות גבוהה של בילויים וליהנות יותר אחד מהשנייה.

  • פעילות ספורטיבית: מבוגרים רבים אינם חובבים מכוני כושר ואינם נוהגים לערוך ריצות. החשיבות לפעילות ספורטיבית בעיקר בגילאים הבוגרים משמעותית במיוחד. חוג הריקודים הסלוניים יאפשר לכם לשמור על אורח חיים ספורטיבי. הריקודים הסלוניים למעשה מפתחים כושר גופני ומאמצים את הגוף.

  • מפגשים חברתיים: נסו לחשוב כמה פעמים בשבוע יוצא לכם לצאת למפגשים חברתיים? חוגי הריקודים הסלוניים הפכו למרכז בו נוהגים זוגות רבים להיפגש וליהנות מחוויית ריקודים יוצאת מן הכלל.

להתנסות, להירשם ולהתאהב...

"אף פעם לא מאוחר מדי" – גם במידה ולאורך השנים אף פעם לא הרשמתם באירועים השונים ברחבת הריקודים, עדיין לא מאוחר מדי. אנו מזמינים אתכם להתנסות בחוגי הריקודים ולהתאהב בצלילי המוסיקה וסגנונות הריקוד השונים ולהתחיל "לקרוע את רחבת הריקודים".

 

קאסה דאנס - האקדמיה לריקודים סלוניים ולטינו אמריקאים. צפון, חיפה והקריות

 

 


 
מאמרים נוספים :

» סלסה - הריקוד שמשגע את העולם

ריקוד סלסה משגע את העולםריקוד הסלסה הגיע אלינו מקובה, מהסמטאות העתיקות, האוכל המשכר, התרבות המטורפת. הריקוד הוא ריקוד קצבי ומהיר, מלא כיף והנאה גדולה.ריקודי הסלסה התחילו לשגע את העולם בשנים האחרונות. הם הגיעו לאמריקה...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים