רולטורים קלי משקל

הדפסה
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלכסיי קוגן   
שני, 16 אפריל 2018 11:45

מרביתנו לא חושבים יתר על המידה על הליכה – פעולה בסיסית שאנו מבצעים בלי משים ובקלות. ככל שעוברות השנים וגופנו מתבגר, הפעולה של ההליכה, שהייתה כה פשוטה עבורנו בעבר, הופכת למאתגרת וחלקנו אף מתקשים לבצע אותה יותר מכמה צעדים. במקרים הללו חשוב שיהיה לצידכם ציוד עזר שיסייע לכם בפעולת ההליכה, כמו רולטורים קלי משקל, שיורידו את העומס מגופכם ויאפשרו לכלי פשוט אך מתוחכם במיוחד לשמש עבורכם כזוג רגליים נוסף, ולהקל עליכם בעת העמידה וההליכה.

רולטורים קלי משקל – כלי עזר חיוני להליכה

בין אם מדובר בקושי ללכת עקב פצעה ובין אם מדובר בקושי ללכת בגלל התבגרות בגיל והזדקנות של הגוף, רולטורים קלי משקל יכולים לעזור לכם ללכת בקלות. הפריטים הללו הם בעצם גרסה משודרגת של הליכונים שכוללת שלוש או ארבע רגליים, ותפקידה הוא לעזור לכם ללכת ממקום למקום.

ההקלה בהליכה נובעת מהמבנה הייחודי של רולטורים קלי משקל שכוללים בתחתית שלהם גלגלים שמאפשרים לנוע קדימה או אחורה בלי צורך לאמץ את הרגליים או הגוף. אביזר העזר הזה בעצם ''לוקח'' על עצמו את מרבית העומס של משקל גופכם כך שהרגליים והגב שלכם לא יצטרכו לעשות זאת. יתרה מזאת, רולטורים קלי משקל כוללים ידיות אחיזה נוחות שמאפשרות לקום מהמושב בלי כאבים, והן גם תומכות בידיים שמכוונות את הרולטור ממקום למקום.

בניגוד לרולטורים רגילים, רולטורים קלי משקל עשויים משלדת אלומיניום קלילה במיוחד שמצד אחד קל לשאת אותה, ומצד שני היא יכולה לתמוך במשקל הגוף בלי לאבד יציבות. הודות לאביזרים הללו, אתם תוכלו להתנייד ממקום למקום בלי מאמץ, ולהיות בטוחים שגופכם יציב ואיתן. בנוסף לכך, אתם יכולים לבחור רולטורים קלי משקל בהתאם לדגם שנוח לכם כאשר כיום ישנם רולטורים עם שלוש רגליים, רולטורים עם ארבע רגליים, כאלו שיש להם מושב ואפילו דגמים שמתקפלים כך שניתן לאחסן אותם בקלות ובחללים קטנים

ככל שאנו מתבגרים, גופנו מאבד מהחוסן שלנו, מה שמשפיע על ביצוע של פעולות בסיסיות, כמו הליכה. למרבה השמחה, רולטורים קלי משקל יכולים לפתור את הבעיה הזו הודות לעובדה שהם מייצבים את הגוף ותומכים בעת העמידה וגם ההליכה. בעזרת כלי העזר הללו, תוכלו להגיע ממקום למקום בקלות ובלי קושי, ולשפר את איכות חייכם במידה ניכרת.