שובר לפרסום בגוגלקישוט לרכב חתן כלה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : רונן   
חמישי, 20 אפריל 2017 17:15

אירוע החתונה מלא במסורות אשר מסייעות לנו לחגוג את היום המאושר

חגיגות החתונה אינן מתחילות ומסתיימות באירוע עצמו, וכיום אנו רואים מסורות רבות הסובבות סביב יום זה ומעצימות את התחושה בו ואת אפשרויות החגיגה העומדות לפנינו. אחת המסורות הפופולריות ביותר הינה כמובן מסורת קישוט הרכב עבור החתן והכלה, כאשר ישנן כמה דרכים מקובלות לעשות זאת.

אז איך ניתן לקשט את הרכב עבור הזוג המאושר?
  • סרטים: כמובן שאחת הדרכים המקובלות ביותר לקישוט הרכב עבור החתן והכלה הינה באמצעות סרטים. סרטים אלו מקיפים את הרכב מכמה כיוונים, בייחוד לאורכו, וכן בעזרתם ניתן ליצור קישוטים בצורת פרחים או לבבות ולשפר אף יותר את מראה הרכב.
  • פרחים: דרך נוספת ורומנטית למדי לקישוט רכב הזוג הינה באמצעות פרחים. כיום אנו מוצאים רבים אשר בוחרים לקשט את רכב החתן והכלה בזרי פרחים, פרחים בודדים וכמובן בשילוב בין השניים בכדי להעניק לרכב מראה גם חגיגי וגם רומנטי- כיאה לרכב של זוג שעתיד להינשא בקרוב. במקרים רבים אנו רואים שילוב בין פרחים לבין סרטים לשם שיפור מראה הרכב.
  • שלטים: שלטים הם דרך נפוצה נוספת לקישוט הרכב, והם עוזרים לנו בהפצת הבשורה בדבר הנישואים של השניים. שלטים פופולריים במיוחד הינם שלטי "נישאו זה עתה", שלטים עם תאריך החתונה, שלטי מזל טוב וכמובן שלטים עם שמות בני הזוג המאושרים, כאשר את השלטים נציב לרוב בשמשה האחורית כך שכולם יוכלו לקרוא את הכתוב בהם.
  • פחיות: אמנם מדובר במנהג פחות נפוץ בארץ, אולם עדיין לעיתים אנו יכולים למצוא  רכבים של חתן וכלה אשר מקושטים בין היתר בשובל פחיות המקים רעש בעת הנסיעה ומיידע את שאר משתמשי הכביש והדרכים כי ברכב נוסעים כעת זוג שעתיד להינשא בשעות הקרובות.
קישוט הרכב הינו דרך נוספת לחגוג את נישואי הזוג הצעיר

קישוט הרכב בעזרת פרחים, סרטים, שלטים או פחיות מאפשר לנו לחגוג בצורה נוספת את נישואי הזוג, ולהאריך ולהעצים את יום החגיגות המאושר הזה, דבר אשר הופך את המנהג לפופולרי ביותר בקרב זוגות נישאים רבים.


gordonflowers.co.il/
 
מאמרים נוספים :

» משלוחי פרחים - חנות פרחים בוטיק ברחובות

  כל אחד מאיתנו אוהב לקבל זר פרחים, לא משנה אם זה גבר או אישה, לא משנה אם זה זר פרחים עבור יום הולדת, יום נישואין או מכל סיבה אחרת. יש משהו בזרי פרחים, בין אם אנחנו מקבלים אותם ביד ממי שרכש אותם ובין אם מדובר במשלוחי פרחים...

» הקישוט המיוחד לרכב ביום החתונה

תמיד בקשר לחתונה יש הרבה שאלות שצריכות פיתרון.אחת מהשאלות זה איך לקשט את הרכב לחתונה.איך לקשט את רכבכם בצורה מיוחדת, מקורית, ויפה.היום בחנויות ל יש מגוון מאוד גדול של קישוטים לרכב.חשוב שהקישוט יהיה מותאם לרכב ולטעמו של...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים