שובר לפרסום בגוגלקורס דיג'יי בחיפה למתקדמים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : יניב   
ראשון, 09 דצמבר 2012 17:43

במשך כל חיי הסתקרנתי לגבי קריירה מוסיקאלית. מסיבה זו, כשהגעתי לגיל המתאים, ביקשתי מהוריי להירשם אל קורס גיטרה. התרגשתי מהמסלול וכבר ניסיתי לקחת חלק בלהקת פופ מצליחה ולהופיע בחוץ לארץ.מעבר לכך עם חלוף השנים, הצורך הבסיסי לפרנס ולהתפרנס עלה בסדר העדיפוית והגעתי למסקנה כי ע"מ להשיג את מבוקשי בתחום המוסיקה, אין ברירה אלא להקנות לעצמי השכלה מוסיקאלית מקיפה ולמצוא תחום מוסיקאלי שבאמת יעניק לי את האופציה להתקיים כפי שצריך.


אמת היא, לא קשה למצוא נגנים מוכשרים שמנגנים כראוי ונוטלים חלק בהרכב מצליח. אך אע"פ כן, כדי באמת ובתמים להצליח בענף תחרותי זה ולשאוף להגיע לפסגות רציניות, מומלץ בתור התחלה ללמוד להכיר היטב את הכלי המוזיקאלי המסקרן אתכם. ובגלל זה, כדאי להכיר בצורה מעמיקה את טכניקת הנגינה ואת התורה השלמה של המוסיקה. בסופו של דבר, בכדי לבנות מוסיקה מעניינת ולדרוס רגל בתחום מומלץ להצליח לא רק לנגן ריפים שמישהו אחר המציא, עליכם גם להכיר כיצד ליצור מוסיקה מאפס.

בסיכומו של דבר, אותם המוסיקאים שמגשימים את החלום ותופסים שם הן במדינתם ואפילו בחו"ל למשל Gotye, הם ההרכבים שבראו משהו מקורי, אמיתי, מלהיב ומרגש. אמת, פה ושם יש סיפורי הצלחה שהפכו לסנסציה בלי מאמץ רב, עולה השאלה - האם משהו מבטיח שההרכבים הללו יהיו מוכרים עוד כמה עשורים? האם הסינגל הבא, הלהקה הבאה שלהם וההופעה שלהם יצליחו גם?

לרכוש השכלה בביה"ס למוסיקה

עם כול ההערכה למוזיקאי המקצועי שנתן לי שיעורים בזמנו, הבנתי שבשביל להקל על עצמי להפוך אהבה זו למקצוע לכל החיים, עלי ללמוד במקום שיכווין אותי כהלכה. ולכן, חיפשתי מוסד מוסיקאלי שכולל גם ידע מעשי והן תיאוריה מקיפה. כך, אני אאפשר לעצמי הן להוביל להקות טובות וגם לעשות לעצמי שם בעולם המוסיקה ומי יודע אולי אף להיהפך נגן אולפן שמתחכך עם הגדולים.

קורסים מוזיקאליים מקצועיים

למען האמת, בכדי להצליח במוסיקה רצוי מאוד להבין היטב גם תוכנת עריכת סאונד והן את נפלאות ההפקה והשיווק. ולכן נרשמתי אל קורס אבלטון וכך לפתח את הידע שלי בענף הסאונד והיצירה.

להתפרנס ממוזיקה

בניגוד למה שחושבים, ז"א שמדובר במקצוע שמורכב מהרכבים עניים מרודים, לא כך הדבר. בעצם, לצד האופציה לפרוץ קדימה כנגן אולפן, יש אופציות מעולות גם לנגנים טובים וגם לאנשי הפקה. כך למשל גיטריסט מוכשר יכול להתפרנס גם כנגן אולפן והן כמורה מקצועי. למרות זאת, בשביל לעשות זאת כהלכה, צריך להכיר את הצד המעשי בדיוק כמו כיצד ללמד.

ובנוסף לכך, יש עוד מגוון מקצועות בתחום מהם אפשר להרוויח, למשל הקלטת שירים להרכבים אחרים. אך יתרה מכך, אם תרצו להצליח בענף, כדאי להשקיע בלמידת הענף באופן מעמיק ולהתברג כמקצוען שבאמת מסוגל ליצור אומנות עבור הרכבים אחרים.

רוצים גם להפוך הנגינה לדרך חיים? צריכים מידע על איך אפשר להפוך להצלחה בתחום? כנסו ל-קורס דיג'יי בחיפה וזכו למענה מהיר.
www.hi.co.il


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים