שובר לפרסום בגוגלקורס בטיחות אש למקצוע מציל חיים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : הדס כהן   
חמישי, 06 אוקטובר 2011 16:28

למתעניינים בנושא הבטיחות לגווניו, מומלץ לעבור קורס בטיחות אש או קורס ממונה בטיחות אש. כיום קיימת כמעט בכל מבנה סכנה להתלקחות ושריפה, ולא כל אחד יודע כיצד להתנהג נכון בזמן שהאש מתלקחת והכול בוער. קורס בטיחות אש מעניק לעוברים אותו כלים, כיצד להתנהג נכון בזמן שריפה, ומהי הדרך הטובה ביותר להתנהג אש ולהציל חיים. בנוסף, לא פחות חשוב מכך, לומדים העוברים קורס ממונה בטיחות אש כיצד למנוע התלקחות של שריפה מלכתחילה.

קורס בטיחות אש מעביר לתלמידיו מגוון תכנים ביניהם בעלי אופי תיאורטי כגון, החקיקה הקיימת בארץ ובעולם בתחום בטיחות האש, ידע בתפעול מערכות נגד אש, הכנת תוכניות אש מקצועיות לארגון בו מועסקים ועוד. בנוסף, קורס ממונה בטיחות אש לרוב אינו מפקיר אף את הצד המעשי.

על אף האמור, במידה והנכם מוצאים עצמכם מצליחים להתמודד עם דברים בלתי מתוכננים המתרחשים בזמן העבודה, ונמשכים יותר לתחום של ניהול פרויקטים, אולי דווקא קורס ניהול פרויקטים נועד עבורכם.

לאחרונה עולה הביקוש לידע המקצועי של מנהלי פרויקטים. בעלי חברות מחפשים אנשים היודעים להתמודד עם תקלות לא צפויות, שקורות במהלך העבודה. לימודי ניהול פרויקטים נועדו, על מנת לתת לתלמידים הבנה בסיסית של התחום, להקנות כלים שיעזרו בהמשך הדרך המקצועית וכן, ללמד את התלמידים להשתמש בכלים ובמושגים שרכשו בקורס.

קורס ניהול פרויקטים מעביר לתלמידיו נושאים מגוונים כגון: ניהול תכולה ותצורה, ניהול האיכות בפרויקט, סגירת הפרויקט, ניהול סיכונים בפרויקט ועוד.

לימודי ניהול פרויקטים דורשים לרוב מהתלמידים לעתיד לעמוד בתנאי סף הכוללים, העדפה לבוגרי לימודים אקדמאים וכן, מעבר ראיון קבלה.

רצוי, כי המוסד המעביר קורס ניהול פרויקטים יכלול בשורותיו מרצים טובים, היודעים להעביר את החומר בצורה מקצועית.

כדי לסיים לימודי ניהול פרויקטים ישנה דרישה לרוב לנוכחות ב-80% מההרצאות, וכן הגשת עבודת גמר.

קורס ניהול פרויקטים נמשך לרוב בסביבות 120 שעות לימוד.

לסיכום, לימודי ניהול פרויקטים פותחים שער לא רק למקצוע נחשב אלה אף להגשמת חלום. 
מאמרים נוספים :

» מעט על לימודי תיווך נדל"ן ועל לימודי ניהול פרויקטים

הסטטיסטיקה קובעת שנה אחרי שנה שסטודנטים ללימודים אקדמיים מתקשים למצוא עבודה כאשר הם מסיימים את לימודיהם. רבים מהם פונים ללימודי מקצועות הנצרכים יותר במשק דוגמת לימודי תיווך נדל"ן או לימודי ניהול פרויקטים. קורס תיווך...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים