שובר לפרסום בגוגלקופות רושמות ממוחשבות לחנויות ועסקים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sarit4602   
שני, 06 פברואר 2012 11:23
לא מתמודד עם העומס? הטכנולוגיה תעשה את שלה. מהו הגורם הכי חשוב עבור מנהל עסק: שירות טוב? לא תמיד. מיתוג? אפשר גם בלי. כסף כסף כסף! אין ספק, מאחר ועסק נפתח כדי להרוויח. מה דחוף יותר מספירה וניהול נכון של ההכנסות שלך?


שיטות תשלום מקובלות

קופות רושמות ומסלקת אשראי הן בדרך כלל שיטות ניהול הכספים האהובות יותר על בתי עסק, אך עם הזמן התקדמנו טכנולוגית, וחלק נכבד מהעסקים עובדים עם סליקת אשראי ושפע של פתרונות טכנולוגיים אחרים.

אולם מהי השיטה המומלצת? מה הכי ישתלם עבור בעל העסק מבחינה כלכלית ומבחינת יעילות? אין תשובה קונקרטית על שאלות כאלו, כי לעסקים בעלי אופי מסויים - יש יעדים אחרים. במאמר זה אפרט על האפשרויות והשיטות העומדות לרשותכם.

מגדילים את הרווחים

קיימים מספר פתרונות, שלבד מהנוחוּת והיעילות שהם מספקים, יעזרו לך אפילו לייצר רווחים פוטנציאליים בשביל העסק שלך; בין אם עלעמלות שהשירות מחייב ובין אם ע"י הקטנת הוצאות הסליקה לעסק הפרטי שלך. אז בין אם אתה חפץ לאמץ כספומט בחנות שלך ואף אם החלטת להשתמש בשירות טרנזאקציות, תמיד תמצא מגוון של חידושים והמצאות, דוגמת קופות רושמות ממוחשבות, אשר יעזרו לך להגדיל את הרווחים.

עושים סדר בבלאגן

עוד יתרון ייחודי של הפתרונות הטכנולוגיים היא ההקלה הניכרת בניהול כוח אדם - ברמת יעילות ונוחות. ניתן להטמיע בעסק אפליקציות IPAD ואפליקציות ניהול מידע כדי להקל עליך לסכם דו"חות יומיים, לעקוב אחרי תפוקת העובדים, וגם לעזור בעבודת העובדים עצמם - ספציפית אם הם יוצרים אינטראקציה ישירה עם לקוחות החברה או עובדים במחסנים.

כפי שכבר כתבתי, לכל גוף מסחרי יש מטרה משלו, ואינני מתיימר לחלק עצות או ייעוץ פיננסי, אבל לפעמים יהיה כדאי להשקיע יותר כסף מהמתוכנן על שירות שיוכל להקל בעבודה השוטפת ולהגדיל את הרווחים. סביר שהחידושים הללו יעלו יותר מהרגיל, אבל בעתיד יוכיחו את עצמם.

אשמח לקבל מכם עצות והמלצות שלכם המתייחסות אל פתרונות טכנולוגיים בעבודה. אם אתם שכירים - הָציעו כמה אופציות בפני הבוס, ואולי גם תצליחו להקל על העבודות שלכם ושאר העובדים.

 
מאמרים נוספים :

» התאמת קופות רושמות ממוחשבות לבית העסק

צריך לפקח על העובדים? קופות רושמות, סליקות ועוד. מה האלמנט הכי חשוב כשמנהלים עסק: שירות טוב? אולי. יח"צ? לאו דווקא. הכנסות! אין פה שאלה, הרי עסק נפתח במטרה להתעשר. מה יותר חשוב מפיקוח של הרווחים? איך תעדיפו לשלם? הקופה...
STU2

פרסום ביטוח למטה

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים