שובר לפרסום בגוגלצוות פינוי דירה- מחירים הוגנים ומשתלמים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
שני, 20 אוקטובר 2014 08:25

מחפשים חברה מקצועית וזולה לפינוי תכולה וחפצים מהדירה? מעוניינים לפנות את המחסן או לפנות את החצר מפסולת, חפצים וגזם? ובכן, הגעתם למקום הנכון! חברת "צוות פינוי דירה" מציעה שירותי פינוי מתקדמים ומקצועיים במחירים הוגנים ונוחים בלבד. החברה מציעה שירותי פינוי רבים וברשותה כל הציוד והמכשור אשר נדרשים לעבודות פינוי קלות ומורכבות כאחד. לאחר הפניה לחברה נדאג לתאם עמכם פגישה, ללא כלך התחייבות מצדכם וללא עלות, במהלך הפגישה תיהנו מייעוץ מקצועי לאחר בדיקת הנציג מטעם החברה. חשוב לדעת כי הפגישה חשובה מאחר ויש פרמטרים שונים המשפיעים על מחיר הפינוי וכמו חברות מובילות נוספות גם אנו מציעים לעיתים שירותי פינוי בחינם ונשמח להעניק לכם הסבר מפורט על שירות זה במהלך הפגישה בנכס שיש לפנות.

פינוי- לא מה שחשבתם

אם ניסיתם לפנות לבד דירה לבטח הבנתם כי משימה זו דורשת ציוד מקצועי וכוח פיסי רב. לכן, חשוב להשאיר את מלאכת הפינוי למקצוענים. חברת "צוות פינוי דירה" מציעה צוות מוכשר ומנוסה בכל עבודות הפינוי מדירות ומכל סוגי המבנים. החברה מציעה שירותי פינוי מגוונים כמו פינוי דירות מלא מכל התכולה, פינוי חפצים ישנים מדירות, פינוי רהיטים ומוצרי חשמל, פינוי ארונות, פינוי ספרים, פינוי חצרות מפסולת, פינוי מקלטים וניקיונם, פינוי מחסנים ועוד. לכן, בכם פעם שאתם זקוקים לשירותי פינוי הכתובת הנכונה עבורכם היא חברת "צוות פינוי דירה". אנו מתחייבים לשירות מהיר, איכותי ויעיל, לשירות אדיב המלווה בייעוץ והסברים, ואנו חותמים על חוזה עבודה מפורט לפני העבודה. בנוסף, אנו עובדים עם כל הביטוחים הנדרשים ואתם זוכים לשקט נפשי, לשירות מהיר ובעיקר למחירים מהמשתלמים בענף.

תיאום עם הרשויות המקומיות

חשוב להכיר את חוקי העזר העירוניים על מנת להציע שירותי פינוי בהתאם לחוק. אם אינכם מעוניינים לשלם קנסות כבדים לשווא חשוב לפנות רק לחברת "צוות פינוי דירה" אשר פועלת בהתאם לחוק ומבצעת את הפינוי של הפסולת תוך תיאום מלא עם הרשות המקומית של היישוב בו אתם גרים. לאחר מיון הפסולת בדירה דואגת החברה לפנות באמצעות מכולה אחת או יותר, בהתאם לכמות הפסולת שיש לפנות, ו/או באמצעות רכבי פינוי ייעודיים את כל הפסולת והחפצים לאתרי אשפה מורשים ואת החפצים והפסולת שניתן למחזר אנו דואגים להעביר במרוכז למפעלי המחזור, וכך אנו וגם אתם תורמים את חלקנו לשמירה על איכות הסביבה ומונעים זיהום מיותר.

מחירים משתלמים

כחברה מובילה בתחום הפינוי מדירות גם חברת "צוות פינוי דירה" מציעה לעיתים שירותי פינוי בחינם, כל עוד שווי החפצים בדירה מכסים את עלות הפינוי היקרה. החברה מציעה שירות מקצועי ומחויבת למחירים הוגנים ומשתלמים. להצעת מחיר צרו עמנו קשר ונשלח נציג מטעם החברה לפגישה בדירה שיש לפנות, ללא התחייבות מצדכם, ואנו מבטיחים לכם מחיר משתלם. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים