שובר לפרסום בגוגלצוואה משפחתית - עריכה ללא אי נעימויות

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : nati bentov   
ראשון, 22 אפריל 2012 11:10
חייבים בדחיפות עורך דין? מה עושה נוטריון?


אף אחד אינו באמת רוצה להיות בסיטואציה הזאת, אבל בתרחישים מסוימים אנשים חייבים לדבר עם עורכי דין. זה יכול להיות בשל עניין תעבורתי ויכול לקרות אפילו עקב עניינים עסקיים. באופן כזה או אחר בהחלט רצוי שיהיה בסביבה עורך דין פרטי!

אינפורמציה טובה על שירותים משפטיים.

ישנם עורכי-דין רבים בישראל, והם אחראים על נושאים רבים ושונים; צוואות ועיזבונות, איחוד תיקים, גירושים וטיפול בתביעות שונות. שירותי משפט מתקשרים כמעט לכל התחומים בחיים, בדיוק בגלל זה זה לא יהיה מוגזם לטעון שאי שם בעתיד תזדקקו לעורכת דין.

מה עושה הנוטריון? מעוניינים בקצת אינפורמציה טובה בנושא צוואה?

עורכי דין נוטריונים הינם עורכי דין רגילים בעלי ההסמכה לטפל בפרטים שונים. באיזה מקרים אתם חייבים נוטריון? סתם לדוגמה, אם אנו מנפיקים דרכון גרמני, חובה קודם כל להראות לא מעט מסמכים שונים מתורגמים. לא כל תרגום מתאים לכך, שכן חשוב שזה יהיה תרגום ע"י נוטריון. עוד מקרה מוכר, כאשר קונים נכס מנדל"ן, ההליך דורש להראות, בין היתר, חתימה של נוטריון מקצועי.

לא יודעים לבחור עורכת דין? צריכים עו"ד נדל"ן?

בחיינו ישנן איזושהן בחירות גורליות ביותר - מקום החתונה, האוטו שנקנה ולבסוף, העורך דין שייצג אותנו אם נצטרך.

מתחילים לחפש עורך-דין? אחת הדרכים הטובות היא לראות המלצות חמות מחברים טובים. ההמלצות האלה אוביקטיביות, וכך תדעו בלב שלם שלא עובדים עליכם.

אם אנחנו נפגשים עם משרד של עורכי-דין, צריך לבדוק האם הוא מתאים לצורך העניין. לא כל עורכי הדין מתמחים בכל התחומים המשפטיים. תביעות לשון הרע, סתם דוגמא, זה לא כמו תביעות פליליות. לכן חובה לשאול על לקוחות קודמים ולוודא שאותו משרד עורכי הדין אכן מתעסק בעניינים מהסוג שאתם צריכים.

לעוד אינפורמציה על עורכי דין מקצועיים, גלשו לכאן בעתיד ותקבלו המון אינפורמציה שאתם רוצים. אז יאללה לעבודה!
nati19975
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים בתחום המשפטים

חיפוש עבור עורכי דין - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים