צביעת בית פרטי ביום אחד לא להאמין!!!!

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : לריסה   
ראשון, 03 מרץ 2013 00:22

צביעת בית פרטי ביום אחד לא להאמין!!!!

שלום לכולם!!!!

אני קניתי קוטג' חדש מהקבלן בגדרה, ואשתי לא הסכימה לעבור לגור בבית החדש לפני שעושים צביעה לדירה  בגוון שמנת (כי הקבל צבע את הדירה בלבן). הסתובבתי בשכונה (כל האזור חדש ובבניה) בחיפוש אחר צבעי לדירה, נכנסתי לדירה הסמוכה וראיתי כמה סינים צובעים. לאחר ניסיונות התקשרות שונות ידיים ציורים וכו'.. הגענו לבית שלי. ובקושי הצלחתי להסביר שאני רוצה לצבוע את הבית בגוון.

שלוש סינים אמרו שיש פו עבודה של שלוש ימים והם רוצים 5000 ₪ לא כולל חומר. מדובר בקוטג' של חמישה חדרים  ושני מפלסים אני שמעתי שלושה ימים קבלתי חום כי יש לי הובלה עוד שלושה ימים.

בלי לסגור כלום חזרתי הביתה ואמרתי לאשתי שאין אפשרות גם מבחינה כספית וגם מבחינה של זמן,אשתי הייתה מוכנה עם טלפון של אלמוג צבעי מהאינטרנט היא מצא את הטלפון באתר www.care4home.co.il אני כמו ילד טוב התקשרתי בשעה תשע בלילה התנצלתי ובקשתי הצעת מחיר לצביעת הקוטג' שלי אלמוג שאל שאלות ואמר עבודה וחומר 2700 ₪ יום וחצי של עבודה מקסימום שאלתי מתי אפשר להתחיל אלמוג פתח יומן ואמר רק שבוע הבא הסברתי לו את הדחיפות של הנושא והצעתו של אלמוג הייתה שמחר בבוקר הוא התקשר ללקוח שסגר למחרתיים אם יש אפשרות לדחות ביום אחד.

כבר בשמונה וחצי בבוקר אלמוג התקשר ואמר יש אפשרות לצבוע את הבית מחר אני שמחתי ובוא זמנית גם לא האמנתי שהוא יסיים את העבודה גם המחיר היה קצת לא סביר וגם פחדתי על הריצוף הרי מדובר בבית חדש.

למחרת הגיע אלמוג עם הגוון שסגרנו (שלוש פחים של 18 ליטר) וכבר בשבע וחצי בבוקר הוא התחיל לעבוד בשעה תשע בערב חזרתי לדירה יחד עם אשתי כי אלמוג התקשר ואמר שהוא עומד לסיים אני ואשתי נכנסנו לדירה ופשוט לא העמנו למראה עיננו הדירה הייתה צבועה ברמה עולמית ונקייה אלמוג היה נראה עייף אך מרוצה ואמר נשאר חצי פח הוא שלכם בשביל תיקונים לאחר המובילים של הרהיטים אשתי מרוצה אני מרוצה שילמתי לאלמוג בשמחה רבה.

למחרת בבוקר לפני העבודה חזרתי לדירה בשביל לראות את הצביעה באור של יום ולא ממנורה הצביעה הייתה פשוט נפלא התקשרתי לאלמוג ואמרתי שיש פה שכן שרוצה לצבוע את הבית כמו שלי אלמוג אמר אין בעיה אותו מחיר.

בקיצור אני ממליץ על אלמוג לצביעת הבית מכל הסיבות מחיר זמן סיום עבודה ניקיון ובן אדם ישר כמו סרגל אמן והיו עוד בעלי מקצוע כמו אלמוג תודה.

שלכם עודד כהן.

מילות חיפוש למאמר: צבעי לדירה,צביעת דירה,עבודות צבע, צביעה אומנותית, צביעה דקורטיבית , צבעי לדירה, צבעי, קבלן צבע, קבלני צבע, קבלנים צבע, צביעת בית, צביעת דירה,צבעי לבית,צביעת בית,צבעי לביית,צביעת משרדים,צביעת משרד ,צביעת חדר מדרגות,סיוד דירות,סיוד דירה ,סיוד דירה תל אביב 
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים