שובר לפרסום בגוגלפרישה נכונה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
ראשון, 25 אוגוסט 2013 19:51

כידוע, פרישה נכונה לגמלאות חשובה מאין כמוה בימים אלו. בשונה מהדורות הקודמים, עליית תוחלת החיים מציבה את הפנסיה כתחילתם של החיים החדשים: אלה המלאים בהגשמה עצמית, ללא עבודה, אך עם התנהלות תקציבית נכונה. ככל שההתנהלות תהיה נכונה יותר, תנאי הפרישה יהיו טובים יותר, כלומר – חייו של האדם הצורך את הפנסיה יהיו בעלי הגשמה עצמית מרבית.

מה כולל מסלול "חיים חדשים לכל החיים" שמציעה החברה שלכם ?

קצבה בעלת תשואה לטווח הארוך. עלייך להפקיד סכום כסף נכבד בטרם גיל הפנסיה, וכשתגיע אליו סכום זה יצבור ריבית חיובית ויגדיל את ערכו, ולכן יאפשר לך קצבה חופשית בטוחה, המותאמת לצרכייך כאשר תגיע לגיל הפנסיה. הקצבה תינתן מדי חודש בחודשו. זוהי ללא ספק דרך מובטחת לקיום פרישה נכונה לגמלאות.

האם המסלול מבטיח לי כי הכסף המופקד לתכנית יגדיל את ערכו ?

התכנית מבטיחה את הגדלת ערכו של הכסף. לא ידועים אחוזי ההגדלה, אולם גם בתנאי סיכון או תנאי מיתון במשק, מובטח כי תירשם עליית שווי לכסף המופקד.

האם זה מסלול המשלב תכנית חיסכון במקביל לקצבה ?

לא. זהו מסלול קצבה בלבד. החיסכון התבטא בעבר, כאשר הפקדת את סכום הכסף, וצבירת הרווח שלו כתוצאה מסגירתו בתכנית.

מה הם המסלולים שמציעה התכנית ?

  • מסלול במסגרתו תשולם לך קצבה לכל החיים.
  • מסלול במסגרתו תשולם לך קצבה לכל החיים, כאשר אתה מגדיר מהו מינימום התשלומים החודשיים. על החברה שלנו לעמוד לפחות במינימום זה, ולשאוף ליותר מכך. טווחי המינימום הם: 60 תשלומים, 120 תשלומים, 180 תשלומים, 240 תשלומים.
  • מסלול המגבה את האנשים שהגדיר המנוי לתכנית בתור שאר בשר: במידה מת מוות פתאומי, הקצבאות שקיבל ממשיכות להיות משולמות לאנשים המגובים.
  • מסלול במסגרתו תשולם לך קצבה לכל החיים, ולאחר מכן היא תמשיך להיות משולמת לבת הזוג שלך בהיקף של 60% או 100% מהקצבה.

למי מיועדת התכנית ?

לאנשים שלא עבדו במספיק מקומות עבודה, ולכן לא חסכו לקרנות הפנסיה, לאנשים שעבדו בעבודות עם שכר שעתי, או שכר לפי תפוקה, בהן משולמים בדרך כלל סכומים נמוכים שלא מאפשרים הפרשת כספים בזמן העבודה, או לאנשים שבידיהם הון עצמי גבוה – שנובע בדרך כלל מפיצויי פיטורין או פיצויים מסוג אחר. הם יכולים להפקיד הון זה – בתכנית על מנת לחסוך לפנסיה, ולבצע פרישה נכונה לגמלאות.

מאיזה גיל מתחילה להיות משולמת הקצבה ?

מרגע הרישום למסלול על ידי המנוי והפקדת הסכום הכספי לתוכה. מתי מותר לו להירשם ? הדבר תלוי בבחירת סוג התכנית של המסלול: תכנית גמל או תכנית פרט. בתכנית גמל, הוא יכול מהירשם לתכנית מגיל הפנסיה הרשמי במדינת ישראל, הוא גיל 60. בתכנית פרט, ניתן כבר בגיל 30 להירשם לתכנית.

כיצד ניתן להצטרף לתכנית ?

עלייך לפנות לסוכן ביטוח המשווק תכניות פנסיוניות של החברה שלנו. במידה ואין לך קשר עם מי מסוכנים אלה, פנה לאתר האינטרנט שלנו, גלול לעמוד התכנית "חיים חדשים לכל החיים" ואתר סוכן. באפשרותך לבצע את האיתור לפי מקום מגורים, ולהיות בקשר עם סוכן ביטוח המתגורר ועובד קרוב למקום מגורייך. 
STU2

פרסום ביטוח למטה

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים