שובר לפרסום בגוגלפרטים על עריכת כנסים וימי עיון

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : דניאל טולדנו   
חמישי, 12 יולי 2012 12:02

די לשגרה!מדי תקופה מסויימת מישהו ממכריי קובע לעצמו לחגוג אירוע משפחתי וישנה ציפיה שכולנו נעצור הכל עבורו או למשל שהמנהל שלך החליט פתאום לקיים מסיבה לעובדים. כמובן, אם זה אירוע שנראה מעניין אני אלך בשמחה, אבל תמיד - הארנק מתרוקן, לוח הזמנים צפוף ולא בטוח שהאירוע יהיה שווה. אך ישנן פעמים והאירוע כן מוצלח. אם אתם צריכים, לקרוא בהרחבה לחץ עליי.

כולי תקווה שכל מאורע מעתה ואילך, יהיה זהה לאז, מטופח ומיוחד, כדי שלא אתאכזב מההוצאה, מעצם היציאה מהבית וכל הקשור בכך, כמו ההגעה לאירוע וכו'. משעשע שדווקא מישהו יבש כמו הבוס שלי אירגן לנו אירוע כה מקורי, אבל כך היה, היה לי כיף.

חדר ישיבות - מקום טוב להתחלה.

בבסיס, כשיש גב כלכלי - אין מה לדאוג, אך לעומת זאת אם יש כסף אבל הראש ריק - האירוע יהיה עלוב. אירוע פרטי - לא הכרחי שיהיה מפואר במיוחד, אבל חשוב שיהיה מעניין ונעים. הרי איך אפשר לבלות במקום מרוחק בצד הכביש, כשתוקעים לנו מנות אפורות ומשמיעים לך דיסק "להיטים" שמתנגן במחזוריות עד שיוצאת הנשמה?

אפילו הדברים הזניחים יכולים לקבל חשיבות, אם משקיעים עליהם מאמץ. נאמר, בערב האירוע המדובר, המלצריות והמלצרים התחפשו לדמויות מצויירות ונראה שנוח להם עם המעמד. עוד משהו שאהבתי היה הקייטרינג, שקיבל ייצוג מעניין ליום הזה; כמה מנות בתפריט נקראו ע"ש סלנגים השגורים בפי כלת השמחה, משעשע ומרגש כאחד.

מה לגבי תפאורה?

למיקום האירוע יש חשיבות קריטית, לאו דווקא מבחינת מיקום מרכזי, אלא לקונספט. נאמר, אירוע בחוף מבודד - מלכתחילה יהיה מיוחד, אפילו כשהאוכל לא אכיל. אם תשקיעו מספיק בפרטים, האורחים יסכימו להתפשר אפילו על האלמנטים הקריטיים כביכול, כמו האוכל.

לדעתי, אירוע לא מושקע לא תמיד יהיה סוף העולם, אך רצף של מקרים כאלה גורמים לי לפעמים לרצות להישאר בבית. למזלנו, מהר מאוד עוד ועוד אנשים הגיעו להבנה שעולם המסיבות במדינה שלנו לא מתעלה על עצמו כבר כמה עשורים ואנו שמים לב להמצאות חדשות בתחום האירועים. רק חייבים לצאת מהקיבעון הזה.


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים