שובר לפרסום בגוגלפנסיון לכלבים בירושלים - המלצות ומחירים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : דידי לוזון   
רביעי, 15 פברואר 2012 10:40
מחפשים מידע על כלבים? מאמצים כלב חדש והנכם מעוניינים לדעת איך לטפל בו ולחנכו? הרצון או הבחירה לאמץ או לרכוש כלב היא גדולה ולא כדאי לבסס אותה אך ורק על אהבה לבע"ח. מחפשים אינפורמציה בנושא פנסיון כלבים חיפה? להלן אי אלו עצות מצויינות בנושא גידול כלבים:


קודם כל וודאו שהנכם באמת בשלים להכניס כלב הביתה, הן מבחינת השינוי שזה יגרור לחייכם ובסדר היום שלכם, והן מבחינת ההוצאות. משמעותו של כלב בבית שלושה טיולים ביום, לדאוג למזון ושתיה, ולהעניק לו חיבה ותשומת לב.

נוסף על כך, גידול כלב כרוך בהוצאות גדולות וקטנות, קבועות וארעיות, לווטרינרים, מזון, ציוד כרצועות וטיפול רפואי במקרים של תאונה או מחלה. במידה ואתם לא מוכנים לזה, מומלץ מאד שתחסכו מעצמכם ומהכלב את הצער המיותר ותוותרו על הבאת כלב בזמן הקרוב.

העדיפו לאמץ כלב מעמותה על כלבים מבעלים פרטי – כלב ממוכר פרטי תמיד יילקח לבית, בעוד שהכלביות בישראל עמוסות בשלל כלבים מקסימים. קיימות כלביות שמרדימות בעלי חיים אשר נמצאים אצלן זמן רב, ואף אלה שלא מוכנות לבחור לעשות את זה בד"כ אינן מסוגלות לספק לרוב הכלבים טיפול צמוד ואיכותי בשל עומס העבודה במקום. כל תינתן לכם ההזדמנות לקחת את חברכם הטוב החדש מתוך מגוון עצום ובנוסף, כלב שיצא מכלבייה יתן לכם אהבה מושלמת ויהיה מלא רגשות תודה על שנתתם לו חיים.

גזעי או מעורב? כלבים טהורי גזע מציעים לבעליהם יוקרה מסויימת, דווקא המעורבים הם נבונים יותר, בעלי חיים ארוכים יותר ונוטים פחות לסבול מבעיות פיזיות.

הכלב כבר בבית? חשוב שלא תזניחו את המשימה לאלפו. כלב שעבר אילוף הוא כלב שמח, וכאשר מצבו המנטלי רגוע, גם לבעלים יותר נחמד לחלוק את סביבת המחייה.

מה ברצונכם לדעת על פנסיון לכלבים בירושלים?
הכנסו לאתר, אשר מציע לקוראים מידע בנושא סוגי כלבים, טכניקות לאילוף, עצות, והמלצות על וטרינרים מומחים, מוממחי אילוף וחינוך, סוגי מזון וצעצועים.

 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים