שובר לפרסום בגוגלפינוי מחסנים, כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול.

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
ראשון, 18 דצמבר 2016 14:40

כאשר היחס שלנו למחסן תופס תפנית ואנו רואים בו מעין תיבת פנדורה שאותה אנחנו מפחדים לפתוח כיוון שאין לנו כל שליטה על מה שקורה בפנים או על מה שעלול לצאת משם. כנראה שהגיע הזמן לקרוא למפנים מומחים! תפסנו לשיחה את שי מחברת ״צוות פינוי דירה״, החברה שעובדת כבר 30 שנים מתמחה בשירותי פינוי נכסים מקצועי ואיכותי מכל הסוגים: דירות, בתים, משרדים, מרתפים, גגות, מקליטים דירות ירושה ולמעשה תקבל על עצמה כל משימה שתיקרא בדרכה.

שוחחנו וביקשנו ממנו שיתן לנו טיפים ויתרום לנו מניסיונו ומן הידע שצבר כמומחה לפינוי דירות מזה שנים רבות.

מתי אנחנו זקוקים לפינוי מחסן?

זמן מומלץ להזמנת השירות הוא אחת לשנה לערך, במחסן מצטברים חפצים ושאר פריטים לא שמישים במהירות ובמקרה של הזנחה והתעלמות פעולת הפינוי תהפוך למורכבת ומסורבלת.

 

מה כולל שירות פינוי מחסן?

החברה מציעה פירות מלא או חלקי של תכולת המחסן בהתאם למה שנקבע מראש. חברת ״צוות פינוי דירה״ מציעה מגוון שירותים נוספים כמו ניקיון יסודי, חיטוי, צביעה והדברה.

 

למה לא לפנות את המחסן בעצמי?

אנשים לא מודעים לסכנות הכרוכות בפינוי חפצים ששכבו סגורים במשך זמן רב. ברוב המקרים החפצים שבמחסן תקולים או שבורים ובדרך כלל אנשים מניחים אותם במערומים לא יציבים וקיימת סכנת התמוטטות. בנוסף שילוב של חושך, לחות ואבק יוצרים תנאים טובים להתפתחותם של בקטריות וחיידקים העלולים לבוא איתכם במגע, אם אין ברשותכם ציוד הגנה מתאים אתם עלולים להיפגע. דבר נוסף הוא ההתמודדות מול מקקים, חולדות וזוחלים שמעבר להיותם לא נעימים לעיתים יש גם זנים מסוכנים ובחוסר מוכנות והיערכות אתם עלולים להעקץ. צוות מיומן מגיע מוכן ומצוייד בכל הציוד המקצועי הנדרש על מנת לערוך את הפינוי באופן הבטיחותי ביותר שאפשר.

 

למה אני זקוק לחברה מקצועית על מנת לפנות מחסן?

פינוי מחסן הנה משימה מורכבת הדורשת תכנון מקדים מקיף, כלי עבודה מקצועיים וכח פיזי רב. צוות מקצועי כמו ״צוות פינוי דירה״ מנוסה ובעל יכולות טכניות גבוהות והם מחוייבים להשלים את הפינוי במהירות וביעילות תוך שמירה על ביצועים ורמה מקצועית גבוהה.

 

כמה יעלה לי לשכור את שירותיהם של ״צוות פינוי דירה״?

בנושא של פינוי מחסנים כל מקרה נבדק לגופו, בתום שיחת הטלפון הראשונית נציג מטעם החברה נשלח על מנת לבצע הערכה מבחינת גודל במחסן, כמות חפצים ונגישות בסביבת העבודה. החברה מתחייבת למחיר הוגן ומשתלם.

 

לסיכום, בכל מקרה של החלטה לפנות את מחסנכם באופן עצמאי זיכרו לקחת בחשבון את כל הסיכונים הצויינו לעיל ונסו להיות מוכנים מראש ככל האפשר על מנת לשמור על ביטחונכם בזמן העבודה. עם זאת מומלץ מאוד לא לקחת על עצמכם משימה מורכבת שכזאת ולפנות לחברה מקצועית שתעשה זאת עבורכם בזמן קצר וביעילות מקסימלית.

 

לפרטים נוספים: clearteam.co 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים