שובר לפרסום בגוגלפינוי המפעל

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
רביעי, 07 מאי 2014 16:14

לשי היקר,

רציתי להודות לך ולצוות העובדים על השירות הנדיר שהענקת לנו בפינוי המפעל הקטן שלנו. את המפעל הזה הקמנו מתוך תקווה גדולה שיש בידינו מוצר מנצח, שנוכל למכור בכל רחבי העולם, אם רק נוכל להביא אותו לפס הייצור. במשך שנים רבות תכננו את המוצר, ותכננו את המפעל שבו ייוצר המוצר, ואכן בסופו של דבר אזרנו את האומץ, גייסנו את המשאבים הנדרשים והצלחנו להרים את המפעל על הרגליים.

אלא שאז גילינו, שעסקים זה עניין רחב הרבה יותר, ואם אין לך את כל היכולות הנדרשות כדי להתמודד עם הכרישים בשוק, לא תוכל באמת להרים את העסק לגבהים להם ציפית. בשלב מסויים, הבנו שאין לנו עוד משאבים שבאמצעותם נוכל לגייס את האנשים שיוכלו להפוך את הקערה על פיה, ואז החלטנו לפנות את המפעל, ולחסוך את כספי השכירות הגבוהים ששילמנו עליו. סוף החלום.

אלא שבכל פעם שהבטנו מסביב, ראינו ערימות ענק של חומרי גלם, מכונות כבדות שרכשנו בשוקי יד שניה, חביות נוזלים ששימשו אותנו בתהליך הייצור ועוד שורה של חפצים ופריטים שלא היה לנו שמץ של מושג איך אנחנו אמורים לפנות אותם מהמפעל, ולאן בדיוק אנחנו יכולים לפנות אותם. בחיפוש באינטרנט נתקלנו באתר האינטרנט שלך, ומשם הייתה הדרך קצרה עד להגעת נציג החברה אל המפעל שלנו. הנציג ישב איתנו, בחן את היקף העבודה הנדרש במקום, והודיע לנו שהוא מוכן לבצע את הפינוי ללא כל עלות. היינו כמובן בהלם, אך הוא אכן הסביר לנו שאת מרבית הפריטים הוא יכול להעביר למפעלי מיחזור, ואת חלקם גם אפשר למכור בשוקי יד שניה, ועל כן הוא מוכן לבצע את הפינוי ללא כל עלות בתמורה לכל החפצים במפעל.

כמובן שהסכמנו, ובתוך יומיים הגעתם אלינו עם צוות עובדים, מכולת פינוי ומלגזה. בסוף היום המפעל היה ריק ונקי, ובתוך שבועיים כבר מסרנו את מפתחות המפעל לבעל הבית, ונפטרנו מעולו של זה. החלום אמנם הסתיים, אבל הוא הסתיים בצורה מתוקה וקלה, אולי החוויה הקלה ביותר שהייתה לנו בכל תהליך החלום של המפעל, ועל זה אנחנו רק רוצים להודות לך.

לכל מי שקורא מכתב זה, אנחנו רוצים מאוד להמליץ על שי שטיקגולד, שלהבנתנו מבצע מגוון רחב של פינויים, ולא רק פינוי מפעלים. אם יש לכם דירה, משרד, מפעל או כל מבנה אחר שאתם צריכים לפנות, ואתם מחפשים מישהו שיוכל לעשות את זה בצורה מקצועית, נקיה, רגועה והגונה, אנחנו יכולים להמליץ בפה מלא על שי שטיקגולד ככתובת המתאימה עבורכם.

שי תודה, ותודה לכל הצוות.

שלך,

עינב וצחי אמיר 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים