שובר לפרסום בגוגלפיג'ו 207 יד שניה , יונדאי i20 יד שניה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
רביעי, 18 מרץ 2015 09:20

רכישת יונדאי i20 יד שניה או פיג'ו 207 יד שניה עשויה להיות עדיפה מבחינה כלכלית על פני קניית רכב חדש. בסך הכל, מדובר בשני רכבים טובים מאוד בעבור מי שמחפש רכב קטן באופן יחסי. אלה הם רכבים שמציעים ביצועים טובים ביחס לגודל. כמובן שיש ביניהם הבדלים, שיכולים להוות שיקול בעת הקנייה- למשל, המנוע של הפיג'ו 207 הינו חזק יותר באופן משמעותי למדי מזה של היונדאי. לעומת זאת, היונדאי גדול ומרווח יותר ויכול להכיל נפח גדול יותר בתא המטען, כך שהוא יכול לתפקד גם כרכב משפחתי.

אך לפני שבודקים את תכונות הרכב, חשוב מאוד לבדוק את מצבו של הרכב אותו אתם עומדים לרכוש. החיסרון ברכישת רכב מיד שניה הוא שהיא עלולה להיות מסוכנת למדי. לא תמיד אנו יודעים מה אנו מקבלים, והנטייה שלנו היא לבצע החלטה חפוזה, ולעיתים לא נכונה, כאשר אנחנו נתקלים בהצעה אטרקטיבית. דווקא את ההצעות הזולות באופן מחשיד יש לבדוק בשבע עיניים, וזאת על מנת להימנע מתקלות יקרות לתיקון ברכב בעתיד.

בדיקות הרכב במוסך מורשה

חשוב מאוד שלא להאמין למילתו של המוכר באשר למצב הרכב, גם אם ביצעתם בו נסיעת מבחן קצרה ולא זיהיתם דבר. יש להעביר את הרכב סדרה יסודית של בדיקות במוסך מורשה. את המוסך יש לבחור בעצמכם, על מנת לוודא שזהו אינו מוסך שמוטה לטובת בעל הרכב. במוסך, עיניים מקצועיות ובדיקות יוכלו לתת לכם תמונה אמיתית של מצבו של הרכב. כך תדעו האם יש סיכוי לתקלות שיתעוררו בזמן הקרוב, וכמו כן תוכלו לדעת כמה בדיוק שווה הרכב כאשר הוא במצב זה.

בדיקת רשיון הרכב

בין אם בחרתם לרכוש פיג'ו 207 יד שניה או יונדאי i20 יד שניה, חשוב מאוד לבדוק בקפדנות את רישיון הרכב. הדבר הראשון שצריך לבדוק, הוא האם פרטיו של המוכר תואמים לפרטי הבעלים כפי שהוא רשום ברישיון הרכב. אם יש אי התאמה, עולה החשד שמדובר ברכב גנוב- במקרה זה, תוכלו לבדוק את המקרה או לחלופין לוותר לחלוטין על הרכישה. בנוסף, ניתן למצוא ברישיון גם מידע על כמות הפעמים שהרכב שינה בעלות. תוכלו לדעת אם אתם רוכשים רכב מיד שניה, או שמא זוהי כבר היד השלישית או הרביעית.

לסיכום, בדיקת מצבו של הרכב שאתם עומדים לרכוש מיד שניה עשויה לחסוך הרבה מאוד הוצאות ועגמת נפש בהמשך. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים נהגים ושליחים

חיפוש עבור נהגים - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים