פז כלכלה והנדסה - זה עבור ילדיכם

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אמיר   
ראשון, 03 ספטמבר 2017 17:48

פז כלכלה והנדסה

בעולם הנדל"ן המשתנה באופן תדיר, חשוב להיות עם אצבע על הדופק בכל הנוגע לכדאיות של פרויקטים שונים בתחום. היכולת לראות לעתיד בצורה חדשנית ומחושבת אינו פשוט, וחברות נדל"ן רבות לא מסוגלות לעשות זאת לבדן כיוון שאין להן ראייה כלכלית רחבה כמו אלו שמתמחים בתחום.

על מנת שחברות נדל"ן יוכלו להקים פרויקטים מצליחים, בין אם מדובר בכאלו שהם עבור המגזר הציבורי או הפרטי, עליהם לקבל את הזווית הכלכלית הנחוצה ואת יכולת הצפייה קדימה לעתיד ולמה שיקרה לפרויקט. למרבה השמחה, חברת פז כלכלה והנדסה מספקת ראייה כלכלית וגם הנדסית נרחבת הודות לניסיונה הרב בתחום, והיא מצעידה חברות נדל"ן קדימה למעלה מעשרים שנים.

בניית עתיד טוב יותר עם חברת פז כלכלה והנדסה

מקימת חברת פז כלכלה והנדסה – דניאלה פז, הגיעה מעולם הכלכלה ומנהל העסקים, ולאחר שקיבלה את רשיונה בשמאות מקרקעין החלה לשלב בין שני העולמות הללו. ההבנה שחברות נדל"ן צריכות לא רק ייעוץ אסטרטגי, אלא גם פיננסי, הובילה להקמת חברת פז כלכלה והנדסה שמטרתה לסייע לחברות הללו להקים פרויקטים מוצלחים.

המטרה הזו מושגת בהצלחה הודות לארבע המחלקות הייחודיות של החברה שפועלות יחדיו עם חברות הנדל"ן כדי למקסם תוצאות ולהצעיד אותן לעתיד. חברת פז כלכלה והנדסה נתמכת על ידי ארבעה עמודים של שמאות, ליווי פיננסי, ייעוץ ומחקר והנדסה, שבלעדיהם אף פרויקט לא יהיה שלם. עוד בשלב המחשבה על פרויקטים שונים, חברת פז כלכלה והנדסה מייעצת לחברות נדל"ן מה הכדאיות שלו, ומה עליהן לעשות כדי למקסם תוצאות.

שיתוף הפעולה בין חברת פז ובין חברות נדל"ן הביא להקמה של פרויקטים ציבוריים ופרטיים מוצלחים במיוחד, מה שהביא אותה להיות חברת הייעוץ הפיננסי הגדולה ביותר בתחום הנדל"ן. בכל צעד במהלך פרויקטים, חברת פז כלכלה והנדסה מלווה חברות נדל"ן, מייעצת להן, בוחנת עבורן מימון ועוזרת להן להתמודד עם גורמים בירוקרטיים על הצד הטוב ביותר, ומכאן כוחה והצלחתה.

ההגדרה של הצלחה בעולם הנדל"ן תלויה בגורמים רבים שיש ביניהם איזון עדין שחשוב לשמור עליו. חברת פז כלכלה והנדסה מספקת ראייה פיננסית רחבה בנוסף לתחום ההנדסי של הקמת פרוייקטי נדל"ן, והיא עוזרת להצעיד חברות אל עבר הצלחה בדרך שאין שנייה לה.

  
מאמרים נוספים :

» שלב גיוס הכספים - פז כלכלה והנדסה

נדל"ן - פז כלכלה והנדסהאתם רוצים לקנות דירה? מעוניינים להיכנס כמשקיעים לפרויקט נדל"ן כזה או אחר? אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא לבד. הרבה אנשים מתעניינים בתחום הנדל"ן על רבדיו השונים כי לרוב מדובר על צעד שיוכל לתת לנו ביטחון...
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים