שובר לפרסום בגוגלפוליסת חיסכון – מה שכל אחד חייב!

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
ראשון, 30 אוקטובר 2016 08:34

כולנו מכירים את חברות הביטוח בגלל הבית שלנו או הרכב שלנו או כל דבר אחר אותו אנו מבטחים. אנו משלמים לחברות הביטוח על זה שאם יקרה מקרה בו נצטרך פיצוי כספי הן יהיו שם. ברוב המקרים הכסף שלנו שוכב בחברה סתם כך ומשולם בכל חודש וחודש בלי שנקבל אות בחזרה או אפילו נרוויח עליו, אך היום שלא כמו בעבר חברות הביטוח השונות גם מציעות לחסוך אצלן כסף. כן כן, לא רק להוציא כסף אלא גם להכניס כסף דרכן. בעבר זו הייתה נחלת חיקם של הבנקים השונים מה שאומר שמי שרצה לחסוך כסף היה חייב לעשות את זה דרך הבנק, והיום זה שונה לגמרי. היום יש גם חברות פרטיות שמציעות מסלולי חיסכון שונים כך שהתחרות בשוק גדולה וכל אחד רוצה להציע את מה שהכי טוב. זה אומר שלנו הצרכנים זה מצוין וזה מוזיל לנו עלויות ניהול ומאפשר לנו לקבל ריביות טובות יותר. איך זה עובד ואיך החברות השונות יכולות לתת לנו לעיתים רביות טובות יותר ממה שהבנקים נותנים?

השקעה נכונה של הכספים.

הכול מתחיל ונגמר בהשקעה נכונה של הכספים. חברות הביטוח השונות לא שמות את הכסף שאנו חוסכים אצלן ללא תזוזה אלא משקיעות אותו באפיקים שונים. על הכסף הזה הם מקבלים ריבית תוך השקעה וחלק מאותה ריבית חוזרת אלינו. אם מדובר על חברה שיודעת לנהל את הכסף בצורה טובה הריבית שתחזור אלינו תהיה טובה ואפילו יותר ממה שמציעים הבנקים. בדיוק בגלל זה חובה לבחור בשביל פוליסת חיסכון בחברה גדולה ואמינה ובעיקר יציבה. חברה כזו ככל הנראה לא תיפגע כלכלית בצורה משמעותית בשום מצב מכיוון שהיא יציבה ועם רזרבות. כך אנו יודעים שאנו לא מסכנים את הכסף שלנו ייתר על המידה.

היכולת לעבור בין מסלולים שונים...

היכולת לעבור בין מסלולים שונים היא אחד היתרונות הרבים שיש בפוליסות חיסכון. צריך כמובן לוודא את זה לפני שמחליטים על פוליסה ספציפית, אך היום רוב הפוליסות הן כאלו. היום הפוליסות בחלק גדול מן המקרים מאפשרות מעבר ביניהן ללא כל בעיה כך שאם רוצים לשנות מסלול אין בעיה. בבנקים לפחות בעבר זה לא היה כך ומי שהיה רוצה לעבור בין מסלולים היה צריך לשלם עמלות או קנסות מה שבסופו של דבר היה יכול לגרום לכך שהוא יפסיד את כל הכסף שהוא צבר. (הריבית)

 

  
STU2

פרסום ביטוח למטה

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים