שובר לפרסום בגוגלפאראפסיכולוגיה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
רביעי, 16 ספטמבר 2015 09:13

מה אתם יודעים על תקשורת עם ישויות אחרות? כאלה שלא מן העולם של בני האדם?

אנחנו רואים בספרים ובסרטים רבים את הביטוי שלנו לכל מה שאנחנו מרגישים שנמצא פה יחד אתנו, אבל אנחנו לא ממש יכולים לתת לו שם ופנים. הרבה אנשים קוראים להם ישויות, ולאלה אשר יכולים לתקשר איתם קוראים מתקשרים.

זה קשה להוכיח בעולם המערבי שבו לכל קסם יש טריק ולכל מה שקורה יש הסבר מדעי, כי קיים משהו מעבר לנתפס משהו שמצריך חוש שישי שלא כל אחד יכול להיפתח אליו, אבל כל מה שאנחנו מכירים מתרבויות קדומות ועתיקות מצביע על קיום של ישויות או אנרגיות שהן בהחלט כאן' ובהחלט מעבר לתפיסה של כה רבים מאיתנו.

 

על טבעי ביהדות

ביהדות יש אינספור עדויות של תקשור ומעשים על טבעיים שנקראים שם ניסים ידי ה' שהרבה מדענים מנסים להסביר, אך בהרבה מקרים פשוט לא מצליחים. מלאכים, נביאים ואלוהים, כל אלה גורמים לנו לחשוב האם באמת אנחנו מכירים את הארץ בה אנו חיים, או שאנחנו צריכים תקשור ברמה גבוהה על מנת להיפתח לדברים אחרים, שהיו פה כבר מאז שהארץ קיימת.

גם בקבלה היהודית ישנה רמה כה גבוהה של רוחניות עד כי ישנה אזהרה לעסוק בכתבי הקבלה עבור אדם שאינו ברמה הרוחנית הנדרשת פן יאבד את שפיותו. מנהיגים יהודיים רוחניים רבים מנסים להתחבר באמצעות תקשור רוחני בדרג גבוה אל העולם שמעבר וללמוד סודות שאולי יכולים לסייע לחיים פה בדרכים שונות.

 

העולם החומרי כה נטוע עמוק בתוכנו, ונדמה כי דברים שהיו קיימים בצורה ישירה כאשר היינו קטנים, הלכו והתפוגגו לזיכרון רחוק ככל שנהיינו אנשים בוגרים. כך גם סבורים כי יכולת תקשור הינה דבר שקיים בצורה בסיסית אצל כולנו, אך בשלב מאוחר הדלתות הללו נסגרות הרבה בשל פחד והשתלטות של עולם החומר והמחשבה על עולם האנרגיות הרוחניות. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים