שובר לפרסום בגוגלעל הובלות קטנות בחיפה והצפון

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : amit   
שלישי, 24 אפריל 2012 08:28
מתקדמים למקום חדש?


בשביל מרבית האנשים העברת הדירה זה שלב משמח. מדובר על זמן נוח לעשות סדר בחיים, לעבור על חפצים שאגרנו, לזרוק ולתת מקום לדברים חדשים. על אף הכל, כשעוברים לבית חדש יש לבחור בקפידה חברה שתעביר בשבילנו את הרכוש ושתאפשר לנו מעבר קל ונעים ככל האפשר.

מה ההבדלים שבודקים כשמחפשים הובלות קטנות בחיפה?

הרכיב העיקרי שמרביתנו יסתכלו עליו הוא המחיר המבוקש. המחיר מהווה מרכיב מרכזי בבחירת חברת הובלה בשביל מרבית האנשים, השאלה אם מחיר זול מהווה במרבית הפעמים את הפתרון הטוב ביותר עבורכם?

בבקשה לא להראות מופתעים אם כשנפלתם על מציאה והזמנתם הובלה לכל תכולת הבית בשמונה מאות חמישים שקל והגיע בחור רופס עם מסחרית קטנה וישנה. הרי לא הייתם שמים את האוטו שלכם בכל מוסך בעל הצעה זולה, למה תרצו לתת את כל הרכוש שלכם בידי סתם מוביל, על אף שהוא זול פי כמה.

במה שונה חברה אחת מהשניה?

במידה ואתם חדשים בעניין עדיף לבחון הצעות מתחרות. ביצוע השוואה בין מס' חברות הובלה תהיה לכם אינדיקציה מה כל חברה נותנת ובאילו מחירים, בדרך זו תוכלו להבין מה חשוב בעיניכם ולהגיע לידי החלטה איזה מחיר אתם מוכנים ויכולים להוציא ולהיות בבטחה שאתם מקבלים את העסקה הטובה ביותר במחיר המדובר. בבדיקת הצעת מחיר של הובלות קטנות נתניה הפער במחיר יתבטא ב:

נסיון בפועל - חברות בתחום ההובלה הפועלות מעל עשר שנים מעסיקות צוותים הומוגנים ומנוסים שעובדים בצורה מהירה תוך כדי הקפדה ושמירה על הציוד שלכם. לחברות המתוארות לקוחות רבים ויש ביכולתן להנפיק המלצות רבות.

אחריות כוללת - שימו לב שחלק ניכר מן ההצעות ה"אטרקטיביות" שתקבלו לא מציינות שום סעיף הקשור לביטוח. בזמן העברת משרד חשוב להקפיד שקיים בכלל סעיף מסוג זה ולבדוק על מה הוא נותן אחריות כדי להיות שקטים.

כמות האנשים וכלי ההובלה - חברות הובלה רציניות יביאו איתם משאית סגורה לעומת עוסקים מהצד בהובלות אשר יגיעו לבד עם פיקאפ שבמידה ואתם ברי מזל סגור עם ברזנט. חברות הפועלות כדרך קבע יגיעו עם צוות מובילים מיומן בעל לפחות 3 מובילים, בהתחשב בגודל הפרוייקט - ולכן מובטח לכם טיפול טוב יותר בתכולת המשרד.

הובלה בעזרת מנוף - הבאת מנופאי יגרום לתוספת מחיר ובמקרים מסויימים לא תהיה לכם אפשרות אחרת מלבד להשתמש בו בעקבות מגבלות הגובה. באותה מידה, כדאי לשכור את השירות הזה גם אם לא חייבים כיוון שזה חוסך זמן רב וגם מצמצם אפשרות של נזק לרכושכם בזמן סחיבת הציוד במעברים קטנים.

אני מקווה שסיפקתי לכם נקודת פתיחה במציאת הצעת מחיר להובלה שתשתלם לכם. הייתם רוצים לקרוא על כלים ועצות שיעזרו לכם במציאת חברות הובלות במחיר מצויין?גלשו עוד היום לקישור וגם אתם תוכלו להנות מטיפים ומאמרים אשר יעזרו לכם לחלוף על פני ההובלה בלי כאב ראש.

 
מאמרים נוספים :

» הובלות קטנות בחיפה

הובלות קטנות בחיפהבשעה טובה סגרתם את כל הכרוך במעבר הדירה בחיפה על כל החוזים הרלוונטיים.כעת הנכם ניגשים לעסוק בהובלת הבית על כל תכולתו, ותו לא א מנוסיםבביצוע בר ביצוע בשל זאת, אלהים שניסיון העבר מלמד אכן כן מוטב נרגן...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים נהגים ושליחים

חיפוש עבור נהגים - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים