שובר לפרסום בגוגלעושים ביטוח לרכב

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : בן מזרחי   
שני, 27 פברואר 2012 14:55

אין כוח לכאב ראש? רוצים לחסוך עשרות אחוזים? עשו ביטוח בחברות טובות! יקר מאוד, יש לנו המון הוצאות על הרכב הפרטי המון- ביקור במוסך טסט וכמובן ביטוח. אבל המכונית שלנו היא מהדברים הכי חשובים בחיים שלנו.שוב עברה שנה? צריכים ביטוח? אם אתם צריכים ביטוח חובה במחירים מבצע, הכנו לכם כמה מספר טיפים היכן לבדוק מחירים ואיך תרכשו ביטוח רכב במחירים נהדרים, לא מזיק לקרוא.

לא מחכים- אתם לא יוצאים לחו"ל... אל תמתינו לרגע האחרון, בערך שלושה שבועות לפני מועד פקיעת הביטוח תתחילו לברר מחירים, וכך יהיה לכם מספיק זמן להשוואה- לבדוק מספר פוליסות ולמצוא את המחיר הכי טוב.

אצל מי? חפשו הצעות מחיר גם אצל חברות ביטוח וגם מסוכני ביטוח, לא תאמינו אבל יש פערים! בדקו מהם ההבדלים קראו את האותיות הקטנות ובררו על תנאי התשלום, יש פערי מחיר מאוד גדולים שמוזילים ב המון המון כסף.

תמיד מומלץ שכל סוגי הביטוח שלכם יהיו בחברה אחת ביטוח הדירה לדגומה, ביטוח שיניים וביטוח המכונית, במיוחד אם יש לכם חברת ביטח טובה. שמרכזים את הכל במקום אחד זה הרבה יותר נוח והרבה פעמים גם זול יותר.

תמיד כדאי לבדוק מכרים וחברים, אולי לחלקם יש רכב דומה למכונית שלכם? אולי הם מכירים סוכן מקצועי? אולי כן ואולי לא זה לא עולה לנסות. בישראל כל אחד מכיר מישהו שיכול לארגן הנחנה.

ביטוח חובה לרכב מקיף או ג? כל אחד מתלבט על סוג הביטוח, מקיף או לא? לעשות ביטוח חלונות? תמיד טוב לקנות פוליסה שכוללת את הכל, הפערים קטנים והתוספת זניחה.

כמה נפלא שיש לנו רכב פרטי, כמה נפלא שאנו נעים לכל מקום בקלות נכון,, יש לחץ על הכביש מחיר גבוה לבנזין, צריך להיכנס למוסך מדי פעם, אחזקה וניקיון ועוד הוצאות לא צפויות אבל, רכב מסייע באיכות חיינו ללא כל ספק. צריכים עצה ממומחים?.

מחפשים מחשבון ביטוח חובה? נשמח לעזור לכם . בואו ליהנות ממידע רב ולשמוע על הנחות בקלות, בעזרת הטופס באתר שלנו תוכלו לרכוש פוליסה בדקות בלבד.

ולקראת סיום- הדבר הכי חשוב תנהגו בזהירות!. 

תגובות  

 
0 #1 שיר לב 2012-03-18 23:44
אכן נכון שכדאי להשוות מחירים כמה שבועות לפני תום הביטוח, שהרי אין אנו רוצים להיות בלחץ ולרכוש ביטוח ברירת מחדל.

בברכה,
שיר
ביטוח חובה לרכב
ציטוט
 
STU2

פרסום ביטוח למטה

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים