שובר לפרסום בגוגלעורך דין גירושין: כיצד להתנהג בגירושין "מלוכלכים"

PDF הדפסה דוא
עורך דין גירושין: כיצד להתנהג בגירושין "מלוכלכים" - 1.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אביב יועצים   
רביעי, 04 אפריל 2012 14:55

כל עורך דין גירושין יגיד לכם, כי גירושים לעולם אינם קלים, בוודאי שלא עבור הילדים. לעיתים קרובות מידי, ילדים מוצאים עצמם באמצע מלחמה סוערת בין ההורים. לכן, חשוב לזכור כי הילדים אוהבים את שניכם. הם רוצים לשהות בחברת שניכם. אולי אתם מרוצים מהעובדה, שנישואיכם האומללים סוף סף הגיעו לקיצם, אך ילדיכם מרגישים שהם נקרעים לשניים. כל ריב, כל וויכוח צעקני, כל התלהטות וזעם רק יגבירו את התחושה האומללה הזו של ילדיכם. לפניכם כמה טיפים שיסייעו לכם לשמור על המצב בשליטה, במיוחד בתקופות קשות ומלחיצות עבור ילדיכם.געגועים לילדיכם - עו"ד גירושין מדגיש כי זה טבעי להתגעגע לילדים כאשר הם אינם נוכחים בסוף השבוע. כשהם חוזרים, ספרו להם כי התגעגעתם ושאלו בחביבות איך היה. אל תעשו דבר שיעודד אותם לפסוח על ביקורים בביתו (או ביתה) של האקס. עורך דין גירושים מציין כי יש לקבל את העובדה שילדים צריכים את שניכם. אל תשלחו אותם לביתו של האקס עם תחושת האשמה. מצאו לכם דרכים לבדר את עצמכם. זה יכול להיות כושר או חוג כלשהוא, בילוי עם חברים. מצאו תחביב חדש שיעשיר את עולמכם. השעות הפנויות מהוות הזדמנות מעולה לעשות משהו, שלא היה לכם זמן לעשות עד עכשיו. הסתכלו בחיוב על השעות שהתפנו לכם, ראו אותם כשעות המקודשות לכם. אינכם צריכים לשלם 30-40 שקל לשעה עבור בייביסיטר ולבלות את הזמן בדאגה. הילד נמצא בידיים טובות, נהנה ועושה חיים.

אם אינכם מצליחים לחשוב על שום בילוי מהנה, נצלו את הבית הריק בשביל לנקות ולארגן אותו. כך תעבירו את הזמן ותנצלו אותו בצורה יעילה, במקום לבהות באומללות בטלפון או במכשיר הסלולארי. ילדיכם ישמחו לחזור לבית מלא באנרגיות חיוביות ולהורה במצב רוח טוב.

תמיכה - עורך דין גירושין ממליץ שלא לשפוך את ליבכם, למרות הפיתוי, באוזני ילדיכם. אל תספרו להם את כל הצרות והבעיות והכעסים, בשביל זה יש חברים וקרובי משפחה. אם האקס בגד, אל תספרו בשום פנים ואופן לילדיכם מה קרה וכיצד נודע לכם. אל תציגו אותו באור שלילי לילדיכם, אלא אם כן הוא מהווה סכנה אלימה עבורם. ישנן בעיות שילדים לא צריכים לדעת עליהן. הן שייכות לעולמם של מבוגרים בלבד.

תקשורת - עורך דין גירושין מדגיש את החשיבות בתקשורת שוטפת עם האקס, במיוחד אם הוא הצד שנפגע והוא מלא במרירות חמוצה. נכון שקשה לבצע זאת כשהצד השני לא משתף פעולה, במיוחד אם הוא מתלונן באוזניי הילדים, בזמן שאתם מנסים להיות "נקיים". אם הדבר מחמיר, ערבו עורך דין גירושין ובית משפט, שמתוקף תפקידם לטפל גם בנושא התקשורת.

***
מוגש בחסות שרונה בן זאב עו"ד לענייני משפחה


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים בתחום המשפטים

חיפוש עבור עורכי דין - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים