עגלה לתינוק - טיפים לרכישה

PDF הדפסה דוא
עגלה לתינוק - טיפים לרכישה - 5.0 out of 5 based on 2 reviews
דירוג משתמש: / 2
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : רייכמן   
שלישי, 28 פברואר 2012 15:57

אין תחושה כמו ההתרגשות שמגיעה עם תינוק חדש, תוספת חדשה ומופלאה למשפחה. כאימא טרייה אחת הרכישות החשובות שתאלצי לבצע הינה עגלה לתינוק החדש. היום קיים מגוון עצום של עגלות לתינוקות, וכדי לדעת איזו עגלת תינוק מומלצת תשנע את תינוקך החדש, יש לקחת מספר פרמטרים בחשבון.

קודם כל, חשוב לדעת, שהעגלה היקרה ביותר, היא לא בהכרח העגלה שמתאימה לתינוק שלכם. רכישת עגלה עשויה להיות עסק יקר , ולכן כדאי לעשות סקר שוק רחב לפני שתחליטי איזו עגלה לתינוק לקנות. אתרים ייעודיים מפרטים רשימות של עגלות תינוק מומלצות בצירוף תגובות מגולשים המשתמשים בהם, חשוב שתצמצמי לפי ביקורות הגולשים, את האופציות לרכישת עגלת תינוק מומלצת אחת או שתיים.

קיימות עגלות רבות המתאימות לטווח רחב של גילאים מינקות ועד גיל שלוש. עגלות ילדים אלו, שונות בפונקציות שלהן מעגלות לתינוקות בלבד. חשוב מאוד לבדוק האם נכון לך לרכוש עגלה שכזאת. קחי בחשבון את אורח החיים שלך, האם את מרבה לטייל בטבע, איך את מתניידת, האם נוסעת בתחבורה ציבורית? כל הפרטים האלו חייבים להילקח בחשבון כדי להבין מהי עגלת התינוק הטובה ביותר עבורך.

בעת הרכישה, יש לוודא כי העגלה עומדת בדרישות מכון התקנים והינה בעלת תן תקן לפי תקן 891. חשוב לדעת, כי לפי דרישת מכון התקנים, חייבת להיות בעל עגלה חגורת בטיחות בעלת חמש נקודות עיגון.רצועות הכתפיים והמותניים, צריכות להיות מחוברות לשלדה.

כדי לבחור עגלה לתינוק שתתאים לך, הקפידי לפתוח ולקפל את העגלה ללא עזרה. חשוב שתוכלי לעשות זאת בקלות וביד אחת, בהתחשב בעובדה שסביר להניח כי ילדך יהיה אחוז בידך השנייה. בנוסף, וודאי כי העגלה מתאימה לתא המטען של מכוניתך בנוחות, ישנן מכוניות מסוימות בעלות תאי מטען קטנים במיוחד שאינם מאפשרים הכנסת עגלות לתינוקות.

וודאי כי העגלה רחבה כדי שהתינוק יוכל לשכב בנוחות כשידיו ורגליו מפושקות לצדדים. עם זאת, הקפידי שהעגלה לא תהיה רחבה מדי, כדי שתעבור בקלות בכל מקום, ותיכנס בקלות דרך כל דלת. בדקי בקפידה את גלגלי העגלה, וודאי כי הגלגלים האחוריים מסתובבים ב – 360 מעלות וכי מותקן מעצור בגלגלים האחוריים.

 


 
מאמרים נוספים :

» כל הטיפים לרכישת עגלת תינוק

תינוק חדש הנכנס למשפחה מסב אושר רב להורים, וכשמדובר בהורים טריים עולות שאלות רבות ביניהן: איפה אפשר למצוא . עגלת תינוקות המאפשרת מצב של שכיבה, טיולון וגם כזו עם ידיות מתקפלות. המגוון העצום הנמצא כיום ברשתות למצורי...

» עגלה לתינוק הרך

מדריך לציוד תינוקותכאשר תינוק נוסף למשפחה זאת שמחה ענקית להוריו אך גם מחויבות ואחריות. שלב ההורות מאופיין בתהיות ודאגות רבות, האם נוח לו? הוא עייף? האם הוא בריא? וכמובן גם בהרבה החלטות חשובות שאתם, ההורים, צריכים להכריע...

» בדר את ילדך - עגלות לתינוקות

עומדים להיות הורים?בכל פעם שילד מתווסף זאת שמחה גדולה כמו גם אחריות כבדה. ההורות מאופיינת בדאגה אינסופית, האם המיטה מתאימה? האם הוא שבע? אין לו חום? וכמובן גם בהרבה החלטות שאתם צריכים להתעסק עימן.הבחירה הקריטית ביותר...

» היכן כדאי לקנות עגלות תינוק מומלצות?

המשפחת מתרחבת? אינכם יודעים מה מחכה לכם? שנייה לפני שמתחילים תנשמו ותרגעו, באמת שאין סיבה להתחיל עם ההיסטריה. בתקופה הזאת לסדר חדר חדש לתינוק הקטן לא חייבת להיות מטלה מורכבת!כשזוגות צעירים נעשים הורים הם ישר מגלים דאגות...
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים